Jump to content

Teamviewer Sorunu

maxi_cex

Recommended Posts

arkadaşlar ben bilgisayara daha önce TeamViewer deneme sürümünü kurdum daha sonra bilgisayardan kaldırdım ve sonra tnctr den full sürümünü buldum ama onda da lisans soruyor galiba eski programını görüyor yardım ederseniz çok sevinirim B)

Team View Crack edilemez. (Crack'li Sürümlerin Hepsi Aslında Sadece Modifiye Edilmiştir..Bunların Crack'li Olduğuna İnanmayın Sakın....)

Karşı Server Bağlantılı, Yani Atlamalı Uzak Bağlantı Sunar...

Bu Yüzden Gerçekten Kırılsa Bile, Başarısız Olur, Çünkü Temeli Başka Memleketteki Server Üzerine Dayanır...

Sizin ID Numaranız Karşı Serverda ki Veritabanında Bloke Edilmiştir Artık...

Bundan Sonra İstediğiniz Kadar Uğraşın, NAFİLE....

Team View, Bilgisayarınızın Donanımı İle Windows Kimliğini Kombine Ederek bir ID Oluşturur.

Yeni Bir Windows Kurduğunuzda , Deneme Süreniz Bitene Kadar Tekrar Kullanabilirsiniz.

Kalıcı Olarak Kullanamazsınız Bu Programı, Kalıcı Kullanmak İstiyorsanız Alternaflerini Kullanın...

Çokça mevcut zaten....

Team View Crack edilemez. (Crack'li Sürümlerin Hepsi Aslında Sadece Modifiye Edilmiştir..Bunların Crack'li Olduğuna İnanmayın Sakın....)

Karşı Server Bağlantılı, Yani Atlamalı Uzak Bağlantı Sunar...

Bu Yüzden Gerçekten Kırılsa Bile, Başarısız Olur, Çünkü Temeli Başka Memleketteki Server Üzerine Dayanır...

Sizin ID Numaranız Karşı Serverda ki Veritabanında Bloke Edilmiştir Artık...

Bundan Sonra İstediğiniz Kadar Uğraşın, NAFİLE....

Team View, Bilgisayarınızın Donanımı İle Windows Kimliğini Kombine Ederek bir ID Oluşturur.

Yeni Bir Windows Kurduğunuzda , Deneme Süreniz Bitene Kadar Tekrar Kullanabilirsiniz.

Kalıcı Olarak Kullanamazsınız Bu Programı, Kalıcı Kullanmak İstiyorsanız Alternaflerini Kullanın...

Çokça mevcut zaten....

kendi sitesinde bedava olarak son sürümünü veriyor diye biliyorum ben az önce yükledim parolayı ve id numarasını sabitledim

En yeni sürümünü denemedim.(Şu Anki)

Ancak sayfasına girdim ve okudum ,Uzun Süreli Kullanımlarda Maalesef Bedava Değil...

İşte Linki :

Please register to see this content.

Ama birçok sürümünü bedava reklamıyla kullanmıştım...

Ancak biraz uzun kullanınca para istedi her zaman.. İki Dakka kullandırıp bağlantıyı kesiyordu...

Ben de alternatif olarak Let Me In, Show My PC v.s. gibi ölümsüz ve parasız olanları tercih ettim..

• 3 ay sonra...

Ilk PC Aldığımda 2007'de Bende Full vardı ama şimdi bilmiyorum full varmı yokmu.

arkadaşlar team ethernet kartınızın numarasıyla yani mac adresinizle bi numara üretir ve sabittir alttaki 4 hane bağlantıyı açan teamin açtığı porttur craklanması mümkün değile falan inanmıyorum çünkü bende portable olanı var yıllardır kullanıyorum ethernetten ethernete ağ bağlantısı şelinde bağlantı kurar başka memlekette falan sistem yok yani kasper, camfrog, windows gibi değil yani

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...