Jump to content

Win 7 X64 Sysprep

kral1985
 Share

Recommended Posts

Güncel bir çalışma değildir.  (7-8 ay once yapıldı). K-lite codec, winrar, Microsoft Office 2016 (karadurak) v1 ile yuklu gelir. isterseniz Office i silebilirsiniz..

Arkadasıma teknik destekte yardımcı olması için yaptığım bir windowstur. isteyenlere extra linkler verebilirim.

Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Reklam vs yoktur.  Yeni çalışma olmadığı için resim koymadım. 

İndirme linkleri mediafire

http://www.mediafire.com/folder/o5n00zdewkrs9/windows7

Kurulum videosu ve kurulan program, sistem ram ve kullanimini gösteren video

http://www.mediafire.com/file/jucvbgrzqmfjadk/bandicam_2020-07-11_13-11-25-084.mp4/file

Edited by kral1985
  • Like 4

SON_VATAN, 1 saat önce yazdı:

rar dan çıkan dosya iso olarak gözükmüyor, "win7x64sysprep2_full_b1_s1_v1.tib" uzantısını iso yapsamda gene iso olmuyor..anlamadım..

acronis  ile yazdıracan benim bildiğim iso  nasıl alırsın bilmem  konu sahibi bakar hiç resim filan koymamış modifiyelimi  değilmi anlamsız olmuş

Please register to see this content.
video olarak anlatım var. . mediafire den 28mb video indirip tum kurulum işlemine bakabilirsin... sistem kullanım ram kullanım vs video içinden bakabilirsin...  hic bir problem almadım bugüne kadar. Konuyu düzenleyemiyorum ki maalesef sanaldan resim ekleyeyim.

video izledim sade ve hızlandırılmış sistem  modifiyeli olsa indirirdim guncel yaparsan indiririm 6 7 ay fazla güncelleme bana göre yinede emeğine sağlık cevap yazdığın için teşekkür kolay gelsin

kral1985, 1 saat önce yazdı:

İstediğiniz dogrultuda program ISO varsa söyleyin ben yaparım sizin için.  Akşam güncel bir çalışma yapabilirim. Tavsiye ettiğiniz sistem varsa söylemeniz yeterli.

benim için dediysen gonlünden gelen güncel calışma yap aio da olabilir onemli olan yeni arkadaşların bu işlere el atması eski arkadaslar illaki zamanı gelince eteğini bu işlerden çekecek yaşlanacak vs yeni bu işlemlerle ilgilenecek arkadaslar şart çalışma yapıp paylaşmaktan korkmayın ustaların bile hatarı oldu önemli olan cesaret ve azimdir her işin çözümü zamanla olur kalbimiz kırılmasın kolay gelsin sana

• 1 ay sonra...
noviden, 3 saat önce yazdı:

Merhaba.Acrobis ile kurulum yapınca harddiski tek parça mı görüp kuruyor.Yoksa C ve D bölümleri varsa C ye mi kuruyor.

Acronis sistemiyle uzun zaman kurulum yaptım hdd 2 ye bölünmüşse c ve d olarak hangi bölümü seçerseniz o bölüme kurulum yapar 

emeğine sağlık kadeşim ben bir usta olarak senden istek olarak kabul edersen yeniden güncel bir windows 7 teleetri güncellemeleri silinmiş sadece üzerine adobe flash java ve adobe reader elinde  ve üzeri office varsa yüklenetfream ve visial  aimp crome ve mozilla yükleme istege bağlı olsun basşkada bişey istemezz bende eskiden yapmıştım ama syssprep ile unuttum şimdi birde windows 10  ltsb enterprise hazırlarsan cok sevinirim bu programlar ana temeli oluşturuyor geri kalanı kullanıcı tercihi bunları yaparsan tadından yenmez bir kalıpla format süper olur bekliorum teşekkürler

• 1 ay sonra...