Jump to content

Bilardo Salonu Için Program

ersingo
 Share

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar.

bilardo salonu için bir program lazım bana. teferruata gerek duymuyorum ancak internette uygun bir program bulamadım.

istediğim şey sadece şu. fiyatları gireceğim. (masa saat ücreti, çay,tost.vs.) saati açıp kapattıktan sonra hesaplama yapacak bir program.

yardımcı olabilirmisiniz.

Akınsoft Cafeplus'u bu iş için kullanabilirsiniz.

onu denedim ama beceremedim. 7.x versiyonunu kurdum. internet cafe için yazılmış. masa açma kapatma işlemlerini yapamadım. bu konuda açıklama alabileceğim bir başlık varmıdır. nasıl kullanıldığı hakkında.

• 4 years yıl...

Merhaba konuyu hortlatmak gibi olacak ama bilardo salonları için bir yazılım geliştirdim (Bilardo takip),deneme süreçleri henüz tamamlandı.Arzu ettiğiniz gibi basit ama hızlı kullanımı,kullanıcı dostu arayüze sahip, siparişleri ve fiyatlarını tanımlayabileceğiniz,saat ücretini ayarlayabileceğiniz,şifreli erişim sayesinde sadece istenilen kişilerin kullanabileceği bir yazılım.Daha fazla bilgi ve irtibat için lütfen sayfamızı ziyaret ediniz. Bağlantı adresi:  https://www.facebook.com/pages/Akkaya-yaz%C4%B1l%C4%B1m-tak%C4%B1m%C4%B1-Bodrum/189022734513023

Merhaba konuyu hortlatmak gibi olacak ama bilardo salonları için bir yazılım geliştirdim (Bilardo takip),deneme süreçleri henüz tamamlandı.Arzu ettiğiniz gibi basit ama hızlı kullanımı,kullanıcı dostu arayüze sahip, siparişleri ve fiyatlarını tanımlayabileceğiniz,saat ücretini ayarlayabileceğiniz,şifreli erişim sayesinde sadece istenilen kişilerin kullanabileceği bir yazılım.Daha fazla bilgi ve irtibat için lütfen sayfamızı ziyaret ediniz. Bağlantı adresi:  https://www.facebook.com/pages/Akkaya-yaz%C4%B1l%C4%B1m-tak%C4%B1m%C4%B1-Bodrum/189022734513023

hayırlı uğurlu olsun

ücretsiz yazılımlarınızı nasıl deneyebiliriz acab üzerindeki linkler çalışmıyor linklerde dosya yok

Teşekkür ederim mesale0077. Windows 7 oem logo manager desteğini bitirdik.Bunun yerine Windows 8 oem logo manageri rahatlıkla (vista-7-8 X64\X86) sistemlerde kullanabilirsiniz.

Bağlantı adresleri yenilendi,ilginiz için teşekkür ederim.

Edited by Bapha