Jump to content

Msn De GÖrÜntÜlÜ Arama Yapamiyorum !

Recommended Posts

abiler lütfen bana yardım edin msn yi açıyorum bi akrabam mutlaka açık oluyo görüntülü arama yapamıyorum virüs taramasından geçirdim msn yi kaldırıp tekrar yükledim ama sonuç yine aynı lütfen bana yardım msn üzürinde yardımlaşmak isterseniz msn adresin --- ozgurari44Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

şimdiden çok teşekür ederim saygılarımla

özgür arı

abiler lütfen bana yardım edin msn yi açıyorum bi akrabam mutlaka açık oluyo görüntülü arama yapamıyorum virüs taramasından geçirdim msn yi kaldırıp tekrar yükledim ama sonuç yine aynı lütfen bana yardım msn üzürinde yardımlaşmak isterseniz msn adresin --- ozgurari44Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

şimdiden çok teşekür ederim saygılarımla

özgür arı

Sorununuzu daha açıklayıcı yazmamışsınız Ayrıca hangi işletim sistemi ve Livemesg.hangi sürümünü kullanıyorsunuz Sürüm yükseltmeyi deneyiniz ,kameranızın driverlarını ayarlarını kontrol ediniz ,arka planda çalışan uygulamalardan da bu sorun olabilir deneyerek sonuca ulaşabilirsiniz ..Saygılar. .

• 2 ay sonra...

buna benzer bir problem yaşadım ama sonradan kendiliğinden düzeldi şimdi şöyle bir problem yaşıyorum bilgisayarıma her ihtimale karşı format atıpta denedim internet bağlantımdada herhangi bir problem yok gerekli kontrolleride yaptım amma velakin gelelim işin biberine..Görüntülü arama yaptığım zaman bilgisayarın CPU kullanımı %24 ten bir anda %90 ve %100 e çıkıyor ve görüntülü konuşmayı kapatmadığım sürecede bu şekilde devam ediyor bu problemi 2-3 ay önce yaşamıyordum ve birden bire ortaya çıktı bir çok çözüm aradım her kafadan faklı farklı yorumlar çıkıyor bu sorun sizce neden kaynaklanabilir ne gibi bir problem var bilginiz varsa paylaşabilirmisiniz..?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...