Jump to content

İnternet Hızlandırıcılar

serdar_01

Recommended Posts

internet hızını değil de internet trafiğini düzenliyor diye biliyorum mesela torrentten bişey indiriyosun download ve upload hızını ayarlıyo sen nette daha rahat dolaşıyosun

yaw şunlara internet hızlandırcı demeyin.bu tür prolar sadece internet kullanımı sırasında download ve uploada trafiğini düzene sokar.yani bir bakıma trafik lambası. :D

ama interneti hızlandıracak birşey biliyorum.ahanda yolu:

ttnet bayisi>4 mbit limitsiz tarife>hızlı ve doyasıya net :D:p

• 3 hafta sonra ...

dosya aktarımını kendi aranızda yapıyorsanız bu normaldir aynı ağda olduğunuz için ayrıca pc nin özelliklerinden de farkeder mesela dosya aktarımını nerden yapıyor örnek verebilir misin?

msnden dosya aktarımı yaptık aynı agdann fakat dıger kısıyle yaptıgımda yawas gıdıyor

aynısıyla bende karsılastım eger bilgisayarlar aynı networkteyse ve birbirlerine ulasabiliyolarsa aktarım için msn üstünden lan kullanılıyor yok ulasamıyosa bu sefer wan kullanılıyor hızlı ve yavas aktarımın sebebi bu ...

Net hızını artirmak la ilgili 1 haftaya yakın uğraşdım bi haylide araştırma yaptım..

cFosSpeed trafik düzenleme teknolojisi önemli paket türlerinin sayılarını algılıyor ve onlara öncelik sağlayarak İnternet trafiğinin düzgün ilerlemesini sağlıyor, bu da kısmi olarak düşük ping sürelerine imkan kılıyor. Bu yöntem sadece sörf ve downloadları hızlandırmakla kalmıyor, online oyunlarda oldukça büyük avantajlar sağlıyor. Sistem birden fazla download ve upload sırasında bile yanıt verebilir durumda oluyor. bu programı

Please register to see this content.
adresinden indirebilirsin. adresinden indirebilirsin

Windows xp internet hız sınırlamasını kaldırmak.

Dikkat !! Sadece Windows Xp professional için Windows xp prof. sadece 80 % internet hızını kullanıyor. İnternetinizin hızını 20 % coğalta bilirsiniz.

Bunun için : Başlat -> çalıştır -> gpedit.msc -> bilgisayar yapılandırıcısı >yönetim şablonları -> ağ -> Qus paket zamanlayıcısı -> ayarlanabilen bant genişliğini sınırla -> etkin -> bant genişlik sınırı = 0 -> uygula > tamam yapmanız yeterli.

buda dier bi yöntem bunları kullanırsan performansında biraz daha artiş olacaktir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...