Jump to content

Aero Studio

*TOYGAR*

Recommended Posts

• Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Benim cozemedigim olay butun designi yaptiktan sonra xp source kodu ve diger imalar veya bin dosyalarini nasil tek bir isoda toplayacagiz? Yani biraz kafam karisti bu konuda..

Xp cdsinden boot dosyasini aliyoruz onu programda gosteriyoruz fakat bu dosyalarin hepsini nasil toplayacagiz?

Biraz karisik bir program.

Biraz İngilizcemle Anladım Sanırım Olayı.Easybootla hemen hemen aynı mantığa sahip gibi:

Step_05.Providing Needed Files and folders

============================================

In this step of work we should provide files and folders needed for our Multiboot DVD.

So go to D:\ and make directory "MultiBoot",Then go inside d:\MultiBoot and make another directory

by the name of "images" there .

Make another directory in D:\ by the name of Source, so you will have:

D:\Multiboot

D:\Multiboot\images

D:\Source

D:\Multiboot\images ın içine xp cdsinden aldığımız boot imajını vistadan aldığımız boot imajını atıcaz sanırım.

Multiboot Klasörünede XP CD'sinin Vista DVD'sinin İçeriğini atıcaz sanırım çözmeye çalışıyorum umarım başarırım.

başlık açıldı arkadaşlarım kolay gelsin

ayrıca iso imajları işini çok denedim açılmıyor o imajlar birde ilk önce rama açıyor galiba edit bir sistem yaptık diyelim 1.5 gb adamın ramı 512 ise o iso açılmaz

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

TOYGAR usta bi sorum wardı cok ugraştım bulamadım kurulumdaki mavi ekranı nası deyişirim mavi yerine resim koymak istiyorum nlite de siyah yapwar ben siyah yapmak istemiyorum yeterince icimiz karalmasın yada vista__ :( daki gibi yapmak nasıyaparım saygılar...

format menüsü altından setting bölümüne giriyorsun oradan background seçeneğinden hazırladığın multiboot klasörü içerisinde olacak bir şekilde arka plan resmini seçebilirsin sen çözünürlüğü genede 640*480 olacak şekilde ayarla bu program jpg de açıyor kolay gelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...