Jump to content

Update Pack Yapım önerileri

Recommended Posts

arkadaşlar benim 15 güncellemem kalmış.

Bu güncellemeleri indirip Nlite ile direk entegre etsem hepsi sorunsuz kurulur mu?

Morning'in mesajını okumadın galiba.Hfslip ile hiç sorun çıkarmadan ekleyeceğine garanti veririm.nLite kullanma.Hfslip daha iyi...

Morning'in mesajını okumadın galiba.

Soruma karşı tavrın çok yanlış onu baştan söylemek istiyorum.

Allah'a çok şükür gözüm görüyor.Morning in mesajını da okudum.

Peki sen benim Nlite ile ilgili soru mu okudun mu?

Sanıyorum Nr pack kullandınız, ondan sonra çıkan hotfixleri entegre etmek istiyorsunuz..

Nlite ile entegreyi (özellikle son birkaç ayda çıkan updateler düşünülürse) sonradan entegre etmenizi önermem. İşlemi tek seferde yapmanız gerek. Kimse garanti veremez bu konuda, özellikle konu Nlite olduğunda ve birden fazla yöntem ard arda denendiğinde sonuç genelde sağlıksız ve/veya şüpheli oluyor. Hatta bazı hotfixleri entegre edemiyorsunuz Nlite ile.. Programın güncellenmesi lazım. Ancak Nuhi güncellemeyecek sanırım bir kıpırtı yok. Nlite nihayet ölüyor :D

bir kaç ay önce MrNxDmX yani nesim arkadaşım ile görüştüğümde daha doğrusu msn sine yazmıştım paket ile ilgili ne gibi çalışmaların var diye update pack ın stabil betasının denenmek için hazır olduğunu kendisinin int. olmadığı için upload etme şansının olmadığını ve şu an için finallere hazırlandığı için de hiç birşeye zamanının olmadığın belirtmişti bana ancak şimdilerde ise kendisinden hiç bir şekilde haber alamıyorum tlfnunada ulaşamıyorum kendiside tlfnu aktif durumda olduğu zaman beni arayacağını söyledi kısaca nesim kendi hayatı ile meşgul olduğu için bu tür işlere zaman ayıracağını samıyorum ki kendisi bu yapmış olduğum paket son paketim olacak diye foruma yazmış foruma upload ederse sizlerinde bilginiz olur etmez de ben alabilirsem burada yayınlarım paketi ama şimdilik paket ile ilgili çalışması varmı yokmu elindeki paket ne durumda hiç bir bilgim yok

Sitedeki uzman arkadaşların update pack üzerinde çalışması gerekmekte en azından nasıl yapıldığını daha iyi bilirler nasılsa xp devam edecek şimdilik

herkes farklı farklı paketlerden bahsediyor ama yok demek aramızda bir tane babayiğit NR_UpdatePack hazırlayacık. varken MrNxDmX arkadaşımız değerini bilemedik şimdiyse değişik değişik paketler hazırlamaya calışıyoruz tabi nekadar salıklı nekadar elverişili o tartışılır.

Eskiden ne güzel indiriyordun 3 link ve entegre ediyorduk Nlite ile herhangi bir sorun olmuyordu ve yapmış oldumuz calışmalar full güncel oluyordu ama şimdi fullü tutturabilmek icin en az 3 deney yapmamız gerekiyor. morning adlı arkadaşımıza teşekkür ederim o da elinden geleni esirgemiyor bizden ve paylaşıyor iyi ki böyle arkadaşlar var hala bu forumda dayanışmayı bırakmıyor elden ve de XP'den vazgecmiyor. Morning tekrar teşekkür

saygılarımla....

Evet MrNxDmx gerçekten bizi büyük bir dertten kurtarıyordu.

Her güzel şeyin bir sonu vardır derler ama bu son biraz erken geldi maalesef.

Güncelleme paketini özellikle istemenizin sebebi kolaylıksa hfslip de zor bir dosya değil ki.

Hfslip'te de yapacağınız pek bir şey yok,birkaç tuşa bastıktan sonra gerisini kendi hallediyor zaten.

Arkadaşların da konuya yazdıkları cevapları takip ederseniz 1 adımda da güncellemeleri CD'ye entegre edebilirsiniz.

Kendi konum olduğu için söylemiyorum bunları, ama -ne yazık ki- eski güncelleme paketi veya yeni güncellemelerin çoğunu desteklemeyen bir yazılım yerine orjinal güncellemelerin neredeyse hepsini direk entegre eden 260 KB'lık bir komut dosyası kullanmak bana daha mantıklı geliyor.

Benim update pack bitmek üzere, bi yardımcı olmadınız ama, şu an son 2 güncelleme kaldı, işlerim yoğun olduğu için ilgilenemiyorum, isteyen olursa nasıl yapılacağını yada hazırlanmış biçimde kendiniz manuel ekleyeceğiniz dosyaları yükleyebilirim, son iki güncelleme hariç..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...