Jump to content

Ram Imin Teki Gözükmüyor

powerktcbyreis

Recommended Posts

Arkadaşlar pcmde 1.5 gb ddr 400 ram vardı tabi 1 i 1gb diğeri ise 512 mb idi daha düne kadar ikiside çalışıyordu ama sabah kalktığımda pc de verimsizlik hisseddim pc özlliklerine girdim 1 gb lıy rami görmüo pc bildiğim çoğu yöntemi denedim ram i yaladım silgiyle sildim falan 512 lil çalışıoyor tek başına 1 gb yanına takıncada çalışıyor ama 1 gb görmüyor ama 1 gb tek başına takıncada hiç açmıo acaba ram in öldümü yoksa giderilebilecek bir şeymi yardımlarınızı benden esirgmesseniz Allah Sizden Razı Olsun

bende de 256ddr 400 lık ram vardı sonra 512ddr 400 lik aldım taktım 768 mb oldu herşey gayet güzeldi ama sonra donanım hatası die bir mavi ekran çktı reset attım yine çıktı yeni aldığım ramı çıkardım pc açıldı aldığım yere ******ürdüm yanmış dedi

kardeşim ram ölmüş yani belli bunu getirmeninde bir yolu yoktur ama bazen bilgisayar parçaları duruyor duruyor çalışıyor sonra acayip bişi çok geldi başıma :( ram üzerine sıcak hava bide üzerinde 12 veya 24 volt elektrik dolaştır yani kabloların ucu açık olsun ram üzerine degdir dene yani ama hemen ümüdini kesme bir kaç gün bekle ama büyük ihtimal gitti :s

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...