Jump to content

Senarium Katılmsız Otomatik Kurulum Program Arşivi

BySeqKaN

Senarium Hakkında  

137 members have voted

1. 1. Yazmış olduğum Senarium Programını Nasıl Buldunuz

• Çok İyi
      79
    • İyi
      33
    • Orta
      10
    • Kötü
      15

Recommended Posts

Güzel kardeşim naz ile alakası yok. Musafir umduğunu değil bulduğunu yer size program ekledik var olanlar ile yetinin. Ama boş halini ver o işi geç emeğe saygı orada gördüğün tüm görseller kod ile oluyor.

Bir dükkanda neler var ise onu satın alırsın ama bazı mallarda satın alınamaz çünkü adam kendi kullanıyordur.

Adam malzemeyi versin kaymağını sen ye oooo o iş biraz abartılı.

Sanırım bu sana yardımcı olmuştur.

Öncelikle burası dükkan değil.

Lütfen artık konunu düzenle. De ki hazırladığım program, içindeki katılımsız programlara göre düzenlenmiştir.

Programda ve katılımsız yazılımlarda düzenleme yapılmadığı (bu şekilde tasarlandı) için sadece programı paylaşamıyorum, de.

İleri de belki yapmaya çalışırım, de.

• Replies 87
  • Created
  • Last Reply
Öncelikle burası dükkan değil.

Lütfen artık konunu düzenle. De ki hazırladığım program, içindeki katılımsız programlara göre düzenlenmiştir.

Programda ve katılımsız yazılımlarda düzenleme yapılmadığı (bu şekilde tasarlandı) için sadece programı paylaşamıyorum, de.

İleri de belki yapmaya çalışırım, de.

Çalışmalar devam ediyor diye söylemiştim. Ama şimdi okulum ile ilgili derslerim olduğu için pek vaktim yok, Ama WPI hazırlamak o kadar da kolay değil ama emir değil rica da bulunabilirsiniz..

Arkadaşlar neden bu kadar olumsuz yöne çekiyorlar hala anlamıyorum.

Ben dedim hala daha yok milyon kod olmaz bilmem ne yok ver boş halini felan, artık hiç bir yoruma cevap vermicem herkes olanınla yetinsin.. ileride belki bir wpi yazilim cikartabilirim.. saygılarımla

Güzel kardeşim naz ile alakası yok. Musafir umduğunu değil bulduğunu yer size program ekledik var olanlar ile yetinin. Ama boş halini ver o işi geç emeğe saygı orada gördüğün tüm görseller kod ile oluyor.

Bir dükkanda neler var ise onu satın alırsın ama bazı mallarda satın alınamaz çünkü adam kendi kullanıyordur.

Adam malzemeyi versin kaymağını sen ye oooo o iş biraz abartılı.

Sanırım bu sana yardımcı olmuştur.

Senin sistemde virüs var ise oradan bulaşmıştır güzel kardeşim.. Ben tarattırdım bir sorun bulamadım.

ilgilendiğin için saol

Belliki arkadaşım çok emek verip yapmış güzel bi çalışma teşşekürlerimi bildiririm fakat sanki biraz büyük olmuş gibime geldi heralde proğramların tamamını göremedim 15.part yüksek geldi bana daha proğram vardır heralde neyse şimdilik güzel bi çalışma denebilir.Geliştirmeye açık.....

Belliki arkadaşım çok emek verip yapmış güzel bi çalışma teşşekürlerimi bildiririm fakat sanki biraz büyük olmuş gibime geldi heralde proğramların tamamını göremedim 15.part yüksek geldi bana daha proğram vardır heralde neyse şimdilik güzel bi çalışma denebilir.Geliştirmeye açık.....

Yakında DVd versiyonu ile karşınızda olacağız tüm programlar aramızda olacak..... saygılarımla

program cok guzel de 5 mılyon kod bı araya gelse daha guzel seyler yapılabılırdı all in one dan farkı yok fazla mars installer veya otokur var ınternette ornegı guzel ama degıstırılemeyecek veya ogrenemeyecegim kalıp dosyayı ben ındırmem yıne de sagol

program cok guzel de 5 mılyon kod bı araya gelse daha guzel seyler yapılabılırdı all in one dan farkı yok fazla mars installer veya otokur var ınternette ornegı guzel ama degıstırılemeyecek veya ogrenemeyecegim kalıp dosyayı ben ındırmem yıne de sagol

indirmsesende sağol, olanını kabul etmek gerekir....

by seqkan

Yaptığın çalışmalar için teşekkürler.Bu tür eleştiriler olmasa iyi ama maalesef oluyor.Eleştirilere kızıpta yeni çalışmalarını bizimle paylaşmamazlık yapmamanı dilerim..dvd yi bekliyoruz..

• 1 ay sonra...
Paylaşım İçin Teşekkürler.Bir Kişinin Daha Ağzından Kod Kelimesi Çıkarsa Yavuklusu Ölsün Yavuklusu Olmayanda Gay Olsun :) :) Başıma Ağrı Girdi 1.,2.,3. Sayfalardaki Yorumları Okuyunca :D

Aynen arkadaşıma katılıyorum.

BySeqKaN bu eleştiriler işin karabiber tuzudur ama abartıya gidilmediği takdirde tabi.

Size çalışmalarınızda başarılar dilerim.

• 2 ay sonra...
Başarılı bir çalışma olmuş. Paylaşmama nedenini de anlıyorum. Kaynak kodlarını vermesen bile programın boş doldurulmaya hazırlanmış bir paket olarak verirsen çok güzel olurdu.

Eğer bu halde verirsen bence daha iyi reklam yapar ve emeğinin karşılığını görebilirsin. Hani olurda birsi yada ben senin eklediğm programları güncelleştirmek ve ya içindekileri çıkarıp başka programları koymak istiyorum gibi.Tabiki şahsi görüşlerine saygı duyuyorum.

Herşeye rağmen paylaştığın için teşekkürler.

Ben tşk ederim

• 2 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra...

öncelikle çalışma için teşekkürler... henüz indirmedim ama görselliği cezbetti.. vbscript sanırım...

peki içerisinde barındırdığın programlar la aynı ismi ve uzantıyı taşıyan başka bir programla yer değiştirildiğinde program çalışıyormu acaba hiç bunu deneyen oldumu....

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...