Jump to content

Yeni Bir Okul Dönemi Başlıyor..

Mertgrkm

Recommended Posts

Evet arkadaşlar.. Bu sabahtan itibaren 2.döneme başlıyoruz.. Bu yeni dönemle ilgili düşüncelerimizi paylaşalım...

Bana göre::

Bu dönem harika, mükemmel ötesi, inanılmaz derecede güzel olacak :D

Burası forumun sohbet yani bir deyişle geyik muhabbeti bölümüdür.. Yaşınız gereği bizi küçümsemenize gerek yok.. Unutmayın bir zamanlar sizde bizim yaşımızdaydınız...

yav arkadaşlar harbiden bu forum olayları çoluk çocuğun eline düştü be yahu, geçen arkadaşlardn biri demiştide genel forumlardaki yaş ortalamasına baktık gerçekten b... çıkmış bu işlerin. :D

sen çoluk çocuk diyorsunda bu forumun moderatörü var morning diye oda 14,15 yaşlarında bak bakım yaptıklarına sen onun yanından geçebiliyonmu.yani olayın çoluk çocukla alakası yok önemli olan işlevv...

morning mod. değil VIP üyedir.Yanlışlık olmasın.Yaşıtlarına göre daha fazla zekaya sahip (ya da zekasını iyi kullanan diyeyim) olan akıllı bir arkadaşımızıdır.Akıl yaşta değil başta diye bir söz var,duydun demi bu sözü : )

2.Döneme gelirsek..Ben daha başlarken kaybettim yav.Tüm matematik derslerini son 2 saatte koymuşlar..Resim,müzik gibi dersler varken son saatte bu ders konur mu yav :D

morning mod. değil VIP üyedir.Yanlışlık olmasın.Yaşıtlarına göre daha fazla zekaya sahip (ya da zekasını iyi kullanan diyeyim) olan akıllı bir arkadaşımızıdır.Akıl yaşta değil başta diye bir söz var,duydun demi bu sözü : )

2.Döneme gelirsek..Ben daha başlarken kaybettim yav.Tüm matematik derslerini son 2 saatte koymuşlar..Resim,müzik gibi dersler varken son saatte bu ders konur mu yav :(

pardon yav ben onu mod olarak bilıyodum ama vip üyeymiş :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...