Jump to content

Atari Salonu Oyunları

HoT_JaZz

Recommended Posts

• Administrator
bir koyboy oyunu vardi atari salonunda favorimdi 4 kovboy ismini unuttum ama bill jeck meksikalı felan vardı varsa onuda upload edersen sevinirim

Sunset riders oyunun ismi. Romnation.com da bulabilirsin.

• Replies 70
  • Created
  • Last Reply

kardeşş bide döwüş oyunu daha wardı ama unuttum 2 tane adam seçiosn güç uyguladıgında dier adamda gelio 2si bir adama güç uyguluyo en belirgin adamlarda doktor bide adam wardı daha sonra doktor bi bayan bezbolcu bi adam futbolcu bi adam dew bi adam wardı yeşil bunlar en belirgin kişiler ama o oyunu bulamıyorum eger elinde warsa paylaşırsen sevinirim

• Administrator
kardeşş bide döwüş oyunu daha wardı ama unuttum 2 tane adam seçiosn güç uyguladıgında dier adamda gelio 2si bir adama güç uyguluyo en belirgin adamlarda doktor bide adam wardı daha sonra doktor bi bayan bezbolcu bi adam futbolcu bi adam dew bi adam wardı yeşil bunlar en belirgin kişiler ama o oyunu bulamıyorum eger elinde warsa paylaşırsen sevinirim

Rival Schools. Forumda olması lazım.

• 1 ay sonra...

Bir oyun vardı atari salonlarında komando tipi bişey elinde alev silahı vardı hatta yanındaki arkadaşın yaralanır ise omuz vererek onuda yanında ******ürüyordun

yav onu tek jeton ile bitiriyordum saatlerce atari sahibi sinir oluyordu hey gidi günler hey

• 4 hafta sonra ...

mame5dvdsetic9.jpg

ESKİDEN ATARİ SALONLARINDA JETON YETİŞTİREMEDİĞİMİZ OYUNLARIN HEPSİ BU PAKETTE!

OYUNLARIN HEPSİ SEÇME,EN POPÜLER OYUNLARDIR!

STREET FIGHTER,FINAL FIGHT,CADILLAC AND DINOSAURS,SNOW BROS,PAC MAN,MORTAL KOMBAT,CONTRA,PUNISHER VE DAHASI!

KURULUM GEREKTİRMEZ-RAR'DAN ÇIKARTIN MAME32.EXE'YE TIKLAYIN ÇIKAN LİSTEDEN İSTEDİĞİNİZ OYUNU SEÇİP OYNAYIN-JETON DERDİ YOK!

Mame32 Nedir?

Mame32 Eski Arcade Oyunlarını çalıştıran Dünyaca Tanınmış Emulatörlerden biridir.

Çok güçlü Pluginleriyle Eskiden Jeton

Yetiştiremediğimiz Oyunları Artık PC'De Oynamak Mümkün Cafeciler içinde baya İdeal Ve Bu Tarz Oyunları Oynuyanlar Çoğunlukla var.Ve

Size Kendi Dev Arşivim olan Mame32 Emulatörü Binlerce Oyun Romlarını+Full Pluginler+Full Bioslar+Cheats

Hepsi Mevcuttur 29 Part 2.89 GB.Oyun Sayısı Tam 1046 Oyun.Oyunları Emulatörün Sol Üst Köşesinde Yer Alan Available

Sekmesinden Oyunlara Çift Tıklamanız Kafidir. 5 İle Credi Yapımı 1'ile Start Oyuna Başlayın.Ayarlar İse Tab Seçeneğidir.

İNANIN İNDİRDİĞİNİZ HER KİLOBAYTA DEĞECEK BİR PAYLAŞIMDIR!

DOWNLOAD:

Please register to see this content.

• 1 ay sonra...
  • 5 hafta sonra ...
  • 9 ay sonra...

SEGA nın futbol oyunu vardı dünya kupası oyunu hatta en son maçı bile FC SEGA ile yapıyodun elinde olan varsa yükleyebilir mi?? bi de tekken3 :D

frek alcam joystick de yakında uzun zaman pc den uzak olcam onun için almıyom :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...