Jump to content

SÜper Mİnİ Bluetooth Usb Dongle

angel26

Recommended Posts

Tak kullan ve vista ile de uyumlu.. Yani bir flash bellek gibi hiçbir yazılım gerektirmeden kullanabilirsniz. Ve en önemlisi boyutu.. Gerçekten boyutu harika derecelerde ufak.. Resimden de anlaşılıyor zaten...

Ancak yanında kendi mini-cd si de var ve onda ekstra çok güzel özelliklerde bir bluetooth programı var. Kendim de kullanıyorum bir tane masaüstü pc'mde ve harika.. Masaüstü bilgisayarında bluetooth olmayanlar için bire bir.. Artık mesela telefonunuza dosya göndereceğiniz zaman kablo falan uğraşmayın:)

Ürün kutusunda daha hiç açılmamış gibi, sadece denedim. Fiyatı da 17TL kargo benden!. Ancak Ankara'da Beşevler civarında buluşup elden verilebilir o zaman kargo sorunu ortadan kalkar:) PTT Kargoya verilir...

<<< Teknik Özellikler: >>>

-Bluetooth v2.0.

-Networking, Dial-up, Fax, LAN Access ve Headset.

-Sistem uyumluluğu: Windows98, Windows ME, Windows XP, Vista

-Veri hızı: 3Mbps

-Çekim alanı: 0-100 metre

<<< Özellikler: >>>

-Cep telefonu, PDA yada PC aracılığıyla kablosuz bağlantı kurarak Veri Transferi, Networking ve Dial Up, Fax özelliklerine sahip.

-Bluetooth Ses aygıtı ile uyumlu.

-Ayrıca kullanım dili Türkçe.

bluetoothekrantc5.jpg

--------------------------------------------------------------------------------

bluehepsiiiiisf2.jpg

Resimlerin hepsi tarafımdan çekilmiştir. Ciddi düşünenler yorumlarını burda yazsın lütfen...

15 çok ya.gitti gidiyorda kargo dahil 9,90 TL ve de sıfır.

EDİT:gel sen şunu gittigidyordaki fiyata ver alayım.

Orda altındaki ayrıntıları da okudunuz mu ama? Ben oraya da baktım. 3 taneden az satışlarda kargo ücreti alıcıya aittir yazıyor. Ayrıca bendeki de sıfır. Aynı yani:) Dediğim gibi.

ürünü ben almış bulunmaktayım.moderatörlerden ricam,konuyu kapatabilirsiniz.tabi uygun görürseniz... :):)

Candemir evladım kimse burda üründen 1 tane yazmadı ki. Belki daha fazla. Bırak konunun kapatılmasını gerekirse ben yazayım.. Konuyu açan olarak en azından!!!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...