Jump to content

ıso Dosya Yazdıramıyorum..dvd Okumuyor.

samokantur

Recommended Posts

arkadaslar daha önce paylasmıstım ama yine değinmek isterim...bende hl-dt-st-dvd-ram-gsa-h55n. aygıt yazılımı.1.0........ıso dosyası yazdıramıyorum...dolu olan dvd leri bos gösteriyo...ama normal cd lerde istediğimi yapabiliyorum...ıso yazma programını kullandığımda dosya bölümünde hl-dt-st-dvd-ram-gsa-h55n kısmında özelliklerine baktığımda su secenekler var....cd okuma evet.cdrw okuma evet.cdmrw okuma hayır,cdr yazma evet,cdrw yazma evet,cdmrv yazma hayır.....dvd&dvd- özelliklerinde:dvd rom okuma,dvd-r okuma, dvd-rv okuma,dvd-r ve dvd-rw yazma secenekleri evet.....dvd+ özelliklerinde:dvd+r,dvd+rw okuma evet, dvd-mrw okuma hayır,dvd+yazma ve dvd+rw yazma evet,dvd-mrw yazma hayır.....dvd-ram özelliklerinde:dvd ram okuma ve yazma evet......bd özelliklerinde:bd okuma,bd-r yazma ve bd-re yazma hayır.....hd dvd özelliklerinde seceneklerde hayır.....şimdi bu özelliklerden neden iso dvd dosya yazamadığım konsunda fikirleri olan varmı....

donanımsal olarak bişe yapmammı lazım....kullandığım nero ve ıso dosya yazıcılar dahil programlarda kalıp dosyası yazdır seceneğini kullanamıyorum....cd yi dısarı atıyor bos dvd koyuın diyo halbuki dvdler boş zaten...herçeşit dvd denedim.....nedir sıorun?

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...