Jump to content

Enstrümantal Müzik(İstek)

exitly
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar benim bir kaç istek ve sorum var isteğin en başta gelmesinden multimedya istek bölümüne açtım konuyu...

birincisi oldukca fazla enstrümantal müziğe ihtiyacım var insan sesi mümkün olduğunca az olmalı tabi vokallerin seslerini müzik aletleri gibi kullanması hariç ağırlıkla keman,piano,gitar ve cello gibi aletleri içeren müziklere ihtiyacım var yani kafa dinlendiren ve sakinleştiren düşünmeye yardımcı olan müziklerden bulmam gerekiyor.aşağıda bir kaç örnek verdim müzikler bunun gibi olcak ama tek tek indirmek çok zaman alıyor toplu halde bulabilicek olan olursa çok güzel olur şimdiden teşekkürler...

Örnekler:

---------

ikinci isteğim daha doğrusu sorum aşagıda reklam olmasın diye gizliden verdiğim sitedeki müzikleri nasıl indirebilirim?

http://www.devletsah.com/enstrumantal-muzik-en-iyiler/

Görmek için üstünden imleçle geçmeniz yeterli..ve yukarda istediğim Enstrümantal müziklerde bu sitedekiler gibi ..

------------

son isteğimde slayt albüm için arka fon müziklerine ihtiyacım var..(Albümün içeriği aile albümü olucak hoş durucak müziklere ihtiyacım var)

şimdiden teşekkürler...

Edited by exitly

Birinci İstegin;

Kafa dinlemek için istiyorsan NEY dinlemeni tavsiye ederim.Alt tarafta Ney Taksimleri var (Be en çok Ney&Piano yu sevdim...)

İkinci İstegin;

Oradaki müzikler altaki siden alınmış.Oradaki müzikler İnternet Download Manager ile indirebilirsin...

Please register to see this content.

Üçüncü İstegin;

Apocalyptica 'nın müziklerini kullanabilirsin...

öncelikle yardımların için teşekkürler ama bir şeyi yapamadım idm ile

http://magnatune.com/collections[/CODE]

sitesinden indiremedim aynı şekilde flash playerle direk çalıyor idmnin tüm seçeneklerine denedim ama olmadı

mesela

[CODE] http://magnatune.com/collections/best_selling_instrumental[/CODE]

burayı açınca direk tıkladığın müzik çalıyor idm ile tüm linkleri indir veya flv indir seçeneklerini denedim ama olmadı tam olarak nasıl yapabilirim?

Şarkı çalmaya başladıgında sağ üst tarafta IDMan ın indirme çubuğu beliriyor

Ona tıkladıgında altaki gibi İndirmeyi Başlatman için bir Menü açılıyor...

Mozilla veya İE kullan , Google Chrome destegide var ama indirme çubugu çıkmıyor onda...

Apocalyptica yeter sana diye umuyorum :D.Cello ustalarıdır duymuşsundur mutlaka.

şifre : jg

birde benim oluşturduüum paket var illa hepsini indiremem dersen.

Edited by mertbatu

• 2 years yıl...