Jump to content

Türkiye’nin İnternet Hızını Arttırıyor!

candemiruzun

Recommended Posts

20090301021836_smile_adsl_logo.jpg

smile adsl, yepyeni hızlı ve geliştirilmiş internet paketlerini sunuyor. Detaylar ve fiyatlar burada.

smile adsl, kendi kurduğu altyapı sistemleri ve bugüne kadar kendini farklılaştırdığı hesaplı ve kaliteli hizmet kategorilerinin yanına şimdi de, günümüz internet dünyasının olmazsa olmazlarından ?hız? kavramını ekliyor. Üstelik smile adsl?in yepyeni hızlı ve geliştirilmiş internet paketleri Türkiye genelinde tüm illerde abonelerle buluşacak.

smile adsl, 8 kata kadar hızlı ADSL paketleri ve 16 ile 32 Mb?lik VDSL2 paketleriyle, Türkiye genelinde interneti hızlandıracak. Kendi altyapısı ile hizmet veren smile adsl, yeni hızlı ve geliştirilmiş internet paketleriyle birlikte müşteri odaklı hizmet anlayışını ve yenilikçi duruşunu bir kez daha göstermiş oluyor. 2 Mart 2009 itibariyle smile adsl, 29 TL fiyatına 2 kat hızlı internetten, 32 Mb hızda limitsize varan çok hızlı ve avantajlı yeni ADSL ve VDSL2 paketlerini sunarak Türkiye?nin internetini hızlandırıyor.

Kendi altyapısı üzerinden verdiği kaliteli, güvenilir hizmet anlayışı ve sağladığı katma değerli servisleriyle farklılaşan ve Türkiye?de %98?lik bir oranla müşteri sadakatine en fazla sahip olan ADSL şirketi smile adsl, internet kullanıcılarını ?hız? kavramıyla tanıştırıyor. smile adsl, yeni hazırladığı ?hızlı internet paketleri? ile abonelerine dünya standartlarında bir hizmet sunacak. smile adsl?in yeni hızlı ve geliştirilmiş internet paketleri, hem limitli kullanıcılar hem de limitsiz kullanıcılar için hazırlandı. smile adsl şimdi, limitli paketlerine 2 Mb hızında 4 GB?lık paketi ekledi. Limitsiz kullanımda ise 1, 2 ve 4 Mb hızlarında limitsiz ADSL paketlerine 8 Mb hızını; ayrıca 16 MB ve 32 Mb hızlarında VDSL2 paketlerini ekliyor. smile adsl?e katılan yeni aboneler, artık limitsiz internet dünyasında sekiz kata kadar daha yüksek hızlarda gezebilecek ya da 31 Mart?a kadar geçerli olan tanışma fiyatından faydalanarak limitli paketle aynı fiyata iki kat hızdan faydalanabilecek ve ekonomik fiyatlarıyla smile adsl?in fırsatlarla dolu dünyasına girebilecekler. Üstelik smile adsl?in yepyeni hızlı ve geliştirilmiş internet paketleri Türkiye genelinde tüm illerde abonelerle buluşacak.

smile adsl, ayrıca 2 Mart 2009 itibariyle VDSL2?de 16 Mb ve 32 Mb hızındaki ve VDSL2 ile uyumlu modemi ücretsiz olarak sunan avantajlı paketleri de kullanıcılara sunacak. VDSL2 hizmetinin getireceği yüksek hızı kullanacak kitleye fayda sağlayacak ekstra avantajlar da mevcut. 24 aylık VDSL2 kampanya paketlerinde; VDSL2 modem yanında , 29 TL değerindeki aktivasyon ile birlikte kurulum da ücretsiz olarak sunuluyor.

smile adsl Mart Kampanyası çerçevesinde ADSL ve VDSL tarifeleri aşağıdaki gibidir:

smile-fiyat-1.jpg

smile-fiyat-2.jpg

veteknoloji.com

TTnet hariç bütün firmalar sırayla VDSL ve ADSL2'ye geçmeye başladı. Vergide indirim olmasına rağmen ttnet'te indirim yapmadı hala fiyatlarda. Bakalım Türktelekom ne zaman internet kullanıcılarını düşünecek.

yaw lanet olsun bunlara fiyatlar yine aynı bence yabancıların gelmesi lazım kaliteli hizmet için yabancı şirketler şart artık ..

Hiç unutmam türktelecom baskanı 2008 de fiyatlar yarıya inecek ve vdsl 2 ye geçecezdemişti artık 2010 girdik nerdeyse fiyatlarda aynı..

ALLAh sabır versin Özelliklede 4 gb kotalılara verdiğimiz paralar haram olsun.

sen ne dediğinin farkındamısın ya arkadaşım.ne demek yabancıların girmesi lazım zaten bu bu hükümet satacak bişey bıraktımı ki.yabancılara satılmadık bişey mi kaldı.

katılıyorum ama 4 gb kotalı kullanıcıydım ama hiç 29 YTL ödemedim nedense 70 YTL nin altında gelmedi bende sınırsız aldım hiç degilse adam gibi fatura gelmeye basladı

bana ttnetten şu şekilde bir mail geldi imdirimmi varmış pek anlamadım biraz uzun

TTNET MÜZİK Gold üyelik ile sınırsız dinleyebildiğiniz yerli ve yabancı arşivdeki 300.000'den fazla şarkıdan her ay istediğiniz 450 adedini bilgisayarınıza indirebilir, bunlardan her ay 150 tanesi ile müzik CD'si yapabilirsiniz. TTNET GÜVENLİK ürünü ise dünyaca bilinen McAfee Internet Security programı ile bilgisayarınızı internet kullanımı sırasında virüslere karşı koruyabilirsiniz. TTNET WiFi ile yurt genelinde 3.000'e yaklaşan ve her gün artan lokasyonlardan kablosuz olarak her ay toplam 600 dakika süreyle internete bağlanabilirsiniz.

TTNET GÜVENLİK ürünü ise dünyaca bilinen McAfee Internet Security programı ile bilgisayarınızı internet kullanımı sırasında virüslere karşı koruyabilirsiniz.

TTNET WiFi ile yurt genelinde 3.000'e yaklaşan ve her gün artan lokasyonlardan kablosuz olarak her ay toplam 600 dakika süreyle internete bağlanabilirsiniz.

Bu üç servisi 1 Eylül 2009 tarihine kadar kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Servislerin hangisinin size en uygun olduğuna karar vermek için Eylül ayına kadar her üçünü de deneyebilirsiniz. 1 Eylül 2009 tarihinden itibaren bu üç servisten kullanmaya devam etmek istediğiniz servisi Ağustos ayında 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak bildirebilirsiniz. Herhangi bir tercih belirtmemeniz durumunda aboneliğiniz otomatik olarak TTNET WiFi servisi ile devam edecektir. Dilediğiniz zaman 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak bu kampanya kapsamında kullanmakta olduğunuz servisi değiştirmeniz ya da kampanyadan çıkarak Özel İletişim Vergisi'nde gerçekleşecek indirimin fatura tutarınıza yansıtılmasını sağlamanız mümkündür.

sen ne dediğinin farkındamısın ya arkadaşım.ne demek yabancıların girmesi lazım zaten bu bu hükümet satacak bişey bıraktımı ki.yabancılara satılmadık bişey mi kaldı.

Arkadaşım şimdi olayı politikleştirip hemen bu hükümete getirmeyelim. Özelleştirme zaten oluyordu haa bu dönemde biraz daha artmış olabilir ama özelleştirme mecburdur.Ama yabancılara olmayabilirdi veya ne bileyim yabancılara Türk ortak şartı getirilebilirdi.Şimdi burda bunu tartışmamamız lazım kanımca. Evet TT ne zamandı çalışmalara başladık; vergi indirimi olacak, sabit telefon şartı olmayacak, hız arttırılacak falan gibi dediği.

katılıyorum ama 4 gb kotalı kullanıcıydım ama hiç 29 YTL ödemedim nedense 70 YTL nin altında gelmedi bende sınırsız aldım hiç degilse adam gibi fatura gelmeye basladı

Bence en akıllıca davranış 1Mb sınırsız almaktır. Hele ki TNCTR gibi bir siteye üyeyseniz kesinlikle sınırsız olması lazım. Çünkü; Programların albenisine dayanamıyorsunuz, Modifiyeli Sistemler,Katılımsız Programlar,WPI lar daha niceleri İndir beni İndir beni diyerek tüm ihtişamları ile gözümüze bakıp duruyorlar.

TTnet hariç bütün firmalar sırayla VDSL ve ADSL2'ye geçmeye başladı. Vergide indirim olmasına rağmen ttnet'te indirim yapmadı hala fiyatlarda. Bakalım Türktelekom ne zaman internet kullanıcılarını düşünecek.

1- ttnet zaten adsl2+ modeminin adsl bilgisine bak ist acıbadem santralinde adsl2+ gozukuyor.

2- vdsl i ttnet veriyor bastır parayı al.

3-limitli kullanıcılar şuursuz bir şekilde neti kullandıkları içinin faturaları yuksek geliyr( orn filmi youtube gibi sitelerden izliolar zannediolarki o film indirilmiyor.)

4-tr nin en iyi alt internet alt yapısı ttnet dedir. Diğer inetrnet servis saglayıcılarında emin olunki daha cok sorun yasanıyor.

5- TTnet pahalı evet /dunya net saglayıcılarına gore) olumusz yonlerinin başında bu geliyor irde onune gelen yeri blokluyor gerci bu sarun asılıyor ama sinir bozucu

ben 3 haftadır vdsl2 kullanıyorum kafemde. 32mbitlik bağlantı verdiler +vdsl2 wireless modem verdiler+bağlantı ücretide yok.tek dilekçeyle mevcut aboneliğimi uğgrade yaptıler. aylık kdv dahil 149 tl.max 5 dakikada 700mblik dosya rahat iniyor.

şu anda diğer firmalar kendi altyapılarını oluşturmaya çalışıyor yani hangi sağlayıcıya giderseniz gidin (biri,smile, superonline...) hepsi tt üzerinden bağlantı yapıyo yani anlıycanız her yol ankara

arkadaşım ne alakaya kaynak gostermeden yazmayın bu yazıları diğer internet saglayıcıları sadece telekom tel kablolarını kullanıyor kendi optik kablolarını ve uydu baglantılarını yapıolar yanlız ttnet kadar değil avboneleri artınca daha cok genişliyecek 

şu anda diğer firmalar kendi altyapılarını oluşturmaya çalışıyor yani hangi sağlayıcıya giderseniz gidin (biri,smile, superonline...) hepsi tt üzerinden bağlantı yapıyo yani anlıycanız her yol ankara

arkadaşım ne alakaya kaynak gostermeden yazmayın bu yazıları diğer internet saglayıcıları sadece telekom tel kablolarını kullanıyor kendi optik kablolarını ve uydu baglantılarını yapıolar yanlız ttnet kadar değil avboneleri artınca daha cok genişliyecek 

Arkadaşlar ben evimde 4Mb. sınırsız kullanıyorum ayda 89 ytl veriyorum şimdi sizden şunu öğrenmek isterim ttnet dışında bir firmadan kullanılan tüm bağlantılarda özellikle de download yapmakta çok zorlandığı söyleniyor sizin fikriniz nedir

16 veya 32 hızlarını test ettiler. 10 km bir uzaklıkta ölçüm yaptılar.bu hızlar göçtü!.. neden? alt yapılar sorunlu olduğu için.Diyelim ki alt yapı sorununu hallettiler.Peki vdsl hızını ve sinyalini alacak vdsl modem varmı Türkiye de?Peki diyelim ki var, kimse o kadar para verip normal bir kullanıcı abone olmaz.Millet 29.00 Tl zor ödüyor.Şu an sadece türknet firması kendi fiber optik kablolarını çekiyor ve alt yapısını hazırlıyor.smile ve yeni çıkan firmalar ttnetinin alt yapısını kullanıyor.Bakmayın herkes ttnetten şikayettçi ama işletme ve teknik servislik açısından şuan için eniyisi ttnet.

hızını arttırmadan önce alt yapıyı %100 e tamamlasınlar yoksa hiçbirşey değişmez uydunet in 512 si tt netin 1 megabitine eşit neden alt yapıdan dolayı okuduğum yerde alt yapıdan dolayı 4096 da nete giremiyosun 2048 ile 1024 de hemen hemen aynı ne gülünç demi şirket bile 4096 yı iptal ettirip 1024 bağlattı

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...