Jump to content

Explorer Gec Acılıyor...

samokantur

Recommended Posts

bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra explorer veya mozilla acılısı nerdeyse 15 sn...acılışı hızlandırmanın yolu nedir acaba....autorunda da hiçbişe secili değil...yani başlangıcta bilgisayar bazı programları denetleyerek acar diyoruzya....hiçbişe yok.....yinede explorer gec acılıyo ilkinde sonrasında sorun yok ama sinir ediyo ilk acılışta...

Bilinchard : Başlığınız yeniden düzenlenmiştir.

İnternet Explore hızlı açılması için Explorer kısayolunun sonuna –nohome satırını ekleyip bir deneyin...

yani sağ tuş özelliklerden kısayol bölümüne –nohome eklemeniz hızlandırması lazım...

explorer.exe den sonra tırnak işareti var dediğiniz -nohomu tırnak içine dahil ederekmi yoksa tırnağın dısındamı yazmam doğru olur....arada boşluk bırakarak....sanırım böle şeylerin önmi olabiliyo...

aklımda kalan dışına ekleniyordu arama motorunu sorgulamaması ile ilgili birşeydi heralde ama tam olarak işe yarıcakmı onuda bilmiyorum sadece aklımda öyle kalmış tırnakdan sonra eklemeyi denersiniz eğer olmazsa hiç ellemeden tırnağın dışına bir boşluk bırakıp eklemeyi deneyin..tekrardan söylüyorum aklımda böyle birşey kalmış işe yararmı emin değilim...denedikden sonra sonucuda yazarsan sevinirim..

şimdi dediğinizi yaptım tırnaktan sonra boşluk bıraktım-nohomo yazdım ama frefox nohom.com diye biyere gitmeye çalışıp düşüyo explorerde gogggle değişti başka bisayfa acıyoo....

-nohome mi ekledin? yoksa -nohomo mi?

doğrusu

-nohome

eğer sorun yaşarsanız eski haline döndürün çünkü aklımda kalan bilgi böyleydi nasıl çalışır yada çalışıyormuydu hatırlamıyorum explorerle işim olmuyorda..

valla şimdi kopyala yapıştırlı yazdım sayfa değişti....http://search.msn.com/results.aspx?srch=106&FORM=AS6&q=%e2%80%93nohome explorerde busayfaya yönlendi...tırnaktan sonra boşluk bırakarak yaptım cok dkkatli davrandım nohome seklinde.....zaten tırnak içinde denedim kabul etmiyo....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...