Jump to content

Vista Kurarken Hata

Recommended Posts

değerli arkadaşlar ben salıkçı salih in hazırladığı vistalite v3 dvd versionu indirdim cd ye kaydettim mutlu sona ulaşıyorum artık derken kurulum esnasında hata aldım acaba dvd yi kopyalarken mi yanlış yaptım hata ise : - windows seçili konuma yüklenemiyor hata:ox80300001- diğerinde ise biostan ayarları değiştirdikten sonra -hiçbir aygıt sürücü bulunamadı.yükleme medyasının doğru sürücüleri içerdiğinden emin olduktan sonra tamamı tıklayın . yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar bi de dvd den setup a basınca windows için geçerli değil tarzında bişiy dedi ama umarım sorun dvd yi kopyalama hatasıdır...

DVD'yi Yüksek Hızdamı Çektiniz?Eğer Böyleyse CD Yazma Programı İle Düşük Hızda Çekin.Biostan Windowsu Kurmadan Önce First Boot Device'yi CD-Rom Olarak Ayarlayın.Eğer Yine Hata Alırsanız Ya ISO'da Problem var yada Bir Bilgisayar Parçasında.

tekrar deniycem ama xp varken iso yu winrar la çıkarttım setupa basıp kurdum şu anda vistadan yazıyorum ama xp kaldırmak istiyorum dursa sorun olur mu acaba anlamadım ya beklemediğim şekilde kurdu vistayı hayret valla

8x hızında yazdırdım

• 1 ay sonra...

Arkadaslar bende aynı sorunu alıyorum 2 tane dvd denedım bırı dvd rw olmadı.Ikısınıde en dusuk hızda yazdırdım.Biostan sata yı ide yaptım yıne olmadı hatta biosu guncelledım en yenı versıyonu olmuyor.Acer extensa 5630 kullanıyorum.Allahtan ghostla oncekı yedeklerım vardı.O sayede kulanabılıyorum ama formayt atamıyorum.Yardımınızı beklıyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...