Jump to content

Circle Dock 0.9.2 Alpha 8.2 Türkçe

saimkamil

Recommended Posts

ThickRingsScreenshot.jpg

Alpha7Many.png

istediğiniz kısayolu sürükleyin bırakın ayrıca görünümünü kendinize göre değiştirebilirsiniz.. zevkli bişey.. gizlediğinizde mouse orta tuşla çağırabilirsiniz.

Özellikler:

# Sürükle bırak yoluyla dosya, klasör, kısayolları programın içine ekleyebilirsiniz.

# Dock boyutu ayarlanabilir.

# Program simgeleri ve arayüz değiştirilebilir.

# Kısayol geçiş tuşları kurulabilir.

# Windows Vista ve XP'de çalışır.

# Duyarlılık ayarlanabilir.

# Dock klasörü kullanılarak Dock parçaları ayarlanabilir.

# Windows Vista'da yüksek çözünürlüklü simgeler kullanılabilir.

# Çoklu dil desteğine sahip.

# Ücretsiz.

Boyut : 12 Mb ve Turkçedir..

http://rapidshare.com/files/209693674/circledock0.9.2.exe[/CODE]

arkadaşlar secretin sistemindekinde hatalar mevcuttu. Program daha tam oturmamış. Bu yüzden biraz düzelmesini beklemekte fayda var. en azından v1 beklemeli

mantıksız konusma birader :lol:

bu arkadasın paylastıgını bilemem ama isletim sistemi icin hazırladıgım programda hicbirsekilde bu program hakkında sorun yaşayan olmamıstır

Windows XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC) isletim sistemi icin circle dock programı yeniden düzenlenmistir, gerekli ayarlar yapılmıs ayrıca ek dosyalarda entegre edilerek kisisellestirilmistir. defalarca test edilmistir en ufak bir sorun yoktur..aksini iddaa ediyorsan sorun neyse belirt ok..

fakat circle dock un yapımcı sitesine gidipte oradan kendiniz indirip bilgisayarınıza sonradan kurmus iseniz; tabiki sorunlar yasayabilirsin

cünkü onda herhangi bir düzenleme ve ek ayar yapılmamıstır...

fakat isletim sistemindekine asla sorunlu diyemezsin o zaman kullanmayı bilmiyorsun derim :D

• 1 ay sonra...
  • 8 ay sonra...

win7 de çalışmıyor .. ayrıca bu son versiyonu kendi sitesinden indirdiğimizde gerçekten problemler olduğunu göreceksiniz . şu an kullanıyorum ve bazı oyunların kısayollarını çalıştırmıyor . Win7 için önerebileceğiniz sağlam başka circle dock varsa yollar mısınız tşk ..

arkadaşlar v1 çıkmış az önce baktım :yahoo: şu an için problemler düzeltilmiş gibi gözüküyor sizde denemliziniz ..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...