Jump to content

Ses Problemi

tezat

Recommended Posts

dxdiagij8.jpg

Yukarıdaki sorunu Dxdiag toolstan almaktayım.

Ayrıca ses uygıtına problem olmamasına karşın, bazı oyunlarda ses alamamaktayım. (Örn: www.reflexive.com oyunlurı)

Bu sorunu nasıl aşabilirim..

selametle

kaza bir soruna neden olmaz. Sadece Windowsun codecleri ile çakışırsa sorun yaratır ama çakışacağını sanmıyorum. Windowsun ses codeclerinde yada ses kartının chipsetinde problem olabilir. İstersen ses kartının driverini ilk önce sil ondan sonra tekrar yükle.

Bunlardan önce şunu bir dene.

denetim masasından ses efektleri ve ses aygıtlarını aç. oradan ses kartının driverini bul ve aç. Oradan özellikler sekmesini tıkla ve ses aygıtı, midi aygıt ve aletler ile karıştırıcı aygıtları aktif et değilse. Ondan sonra tekrar dene.

Oyunlarda ses aygıtı olarak USB araelamanı aktif olmuş olabilir.

teşekkürler..

Sorun hallolmuşter..

Yeni driver yüklendi ve halloldu

Ama driver tarihi hala aynı..

Bu Foxconn anakart, iğrenç bir anakart

Bu foxconnu satan casper iğrenç bir firma

teşekkürler arkadaşlar

son sürüm yüklü idi,

Sonrasında foxconnda son çıkan audi drvierini yükle dedim. O da Ac97 çıktı. Yükledi ve sorunsuz olarak drvierleri gördü. Ama tabi sesi çalmadı.

Sonasında tekrar eski driveri yükledim, Oldu.. Nasıl oldu neden oldu anlamadım, Ama öncesinde de uninstall yapmıştım şimdi de..

Silememişim desem, sildimdi

Ve driver yeni desem, hala yeni tarih demesine karşın eski tarih

Buna aldanmışım desem, daha önceki gün çektim aynı driveri.

Ne kadar iğrençleşti bu CASPER

her tarafından sorun fışkırmaya başladı

Unutmadan, pclerde foxconn anakart kullanıyorlar ki, anakartların içinde en ucuzu da değil ama en rezaleti

Pclerde btc gibi ne idüğü belirsiz dvd kullanıyorlar ki rezilin rezili

notebooklarda sonoma mıdır nedir dvd kullanıyorlar ki, partilerin hepsini dğeiştiriyorlar, ama satıp satıp geri gelirse değiştiriyorlar.

hepsini aldım, test ettim, Bozukluğunu gördüm. kimini iade ettim, kimini bozuk olarak kullanıyoruz, kimin de iade aşamasındayım. Bir değil 2 değil anlayacağınız

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...