Jump to content

Masaüstü çizgisi Sorunu

mosfet35

Recommended Posts

Selam arkadaşlar, ben dünakşam bilgisayarı normal olarak kapattım işe gittim okul çıkışı yiğenim gelmiş kurcalamış ... sonunum şu, şimdi masaüstüne boş bi yere sol tık basılı tutup herhanhi biyere mauseyi ******ürdüğümüzde bi çizgi çıkıyor ince mause ile birlikte hareket ediyor sağa sola tukarı aşağı bu bende çok kalın olmuş accayip rahatsız ediyor, sistem geri yükleme yapamıyorum hata veriyor yeni tema yükledim gene aynı bunu eski hale nasıl getirebilirim??? herhangi bi klasörün üzerine geldiğimde klasör ismi simsiyah oluyor okunmuyor... bu soruna bi elatın ustalar şimdiden sağolun saygılarımla

Ekran kartının sürücüsüne bak kaldırılmış mı diye. Sistem geri yükleme kapalı mı açık mı? virüs taraması yaptın mı? donanımlarda ünlem olan yada kaldırılmış herhangi birşey var mı? ekran çözünürlüğünü değiştirdiğinde aynı sorun devam ediyor mu? office yada explorerda sol tuş yaptığında aynı srounu yaşıyor musun?

Ekran kartının sürücüsüne bak kaldırılmış mı diye. Sistem geri yükleme kapalı mı açık mı? virüs taraması yaptın mı? donanımlarda ünlem olan yada kaldırılmış herhangi birşey var mı? ekran çözünürlüğünü değiştirdiğinde aynı sorun devam ediyor mu? office yada explorerda sol tuş yaptığında aynı srounu yaşıyor musun?

aygıt yüneticisinde hiç sarı ünlem yok zaten bende ekran kartıda yok anakarttan alıyorum görüntüyü bütün driwerleri silip yaniden yükledim gene aynı bu, aslında format atıcam ama winampın dfx yaması eklentisi yüklü bende onun silinmesini istemiyorum arkadaş bana ful yaptı onu normalde demosunu yükleyebiliyoruz tek derdim o silinmesin yoksa bukadar uğraşmam yani iliginiz için çok sağolun arkadaşlar ama başka nasıl hallederiz bunu

icon13.gifDİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır.

Forum Kuralları - [ Madde 10-16 ]

Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecektir.

kötü bişeymi yazdım anlamadım ama başlığı konuyu değiştirdim umarım doğru bişiy yapmaışımdır, saygılar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...