Jump to content

Internet Sitesi Kurmak Istiyorum.

xvoodoox

Recommended Posts

arkadaşlar ben COM uzantılı bir internet sitesi kurmak istiyorum. fakat internet sitesi hazırlama işinden çok iyi anlamam o yüzden website tasarım araçları bakımından zengin hazır üyelik sistemi forum sitesi kalıbı vırtı zırtı olan bir firma arıyorum. ben öyle kod girmekle filan uğraşmayayım yazılacak şeyleri yazayım. kaydet diyeyim sitede yayınlansın yani.

böyle araç gereç bakımıondan zengin host ve domain satan güvenilir (özellikle önemli-alanında köklü bir firma) tavsiye edebileceğiniz varmı.

• 2 hafta sonra ...

www.sivasdesign.com

herşeyiyle hazırlayıp eline veriyorlar bi banka hesabına para yatırıyorsun o kadar.

adminlik senin oluyor.

yaptığı sitelerde hiçbir açık yok.

hemde güvenilir...

yaptıkları script ise joomla

Bedava Hosting Veren Siteler Var.Mesela Wkhost.net(webkaynakhost)İçinde Kuruluma Hazır Script 'de var.İster Joomla İster phpBB3 İster Wordpress veya SMF Bunun Gibi Script'leri İçinde Direk kurabilirsin.

Şayet Kendine Ait Bir Web Sitesi Yapıcam kendi Yazılarımı koyucam Diosan Blog Sitesi(Wordpress).Ücretli Ücretsiz Farketmez.

Wkhost.Net ten Nasıl ücretsiz Hosting alırım Diosan

Please register to see this content.
'e Gir Ne Yapılacağı Forumunda da Anlatılıyor.

-------

İllede Paralı Hosting Diosan.".COM" olsun diosan Yukarıdaki Arkadaşlar Yardım Edebilir.(Bende Yardım Ederdim ama okulum)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...