Jump to content

Windows10pro_v2009-20h2-19042.685_x64

akustikgitar34
 Share

Recommended Posts

köylü, 15 saat önce yazdı:

Hata yok bu imaj sadece imaj alınan pcye yüklenir diğer pclerde yeni kurulumdan farkı olmaz böyle bir evrensel her makinaya uyan imaj alma yöntemi yok programlar pfileste olmasına rağmen Regedit kayıtları sıfırlanmıştır çalışmaz sysprep yapman gerekir bu şekilde anca zaman kaybedersin

Sayın üstadım "köylü",

Öneriniz üzerine  "Sysprep Driver" programıyla sistemin imajını aldım. Test sonucu olumlu çıktı.

1.Her bilgisayar için ayrı bir seri numarası istemekte.

2.16GB lık USB diske rufus ile GBT>NTFS olarak kaydettim.

3.Boot ederken PC nin UEFI modunda yükleme yapmıyor ancak,"Legacy Support" modunda yükleme yapıyor. Bu nedenledir ki  UEFI sistemli  ve SSD diskli  bioslu PC lerde hız olayı düşmüş oluyor. Bunun dışında her hangi bir olumsuzluk göremedim.

Bilgi,beceri ve katkılarınızdan dolayı çok teşekkür eder,sevgiler saygılar sunarım. Kolay gelsin.....!

• Like 1

köylü, 28.12.2020 - 15:09 yazdı:

evet sysprep sırasında hata almazsan işlemi başarı ile tamamlarsan sıkıntı çıkmaz her makinede çalışır ama sıfırdan sistem hazırlaman lazım şu anda yaptığın imaja uygulanmaz alakalı kınuya gz at ordaki yönergeli tatbik et

Üstadım, "köylü",

Sizin şu adresdeki  "

"

Please register to see this content.

Edited by akustikgitar34
Alıntı yapılacak olması. İzin istenecek?

Sayın üstadım, "köylü",

Sizin bu adresteki  Lite Windows 10 üzerinde yeni bir çalışma yaptım. Eski PC lerde henüz test edilmedi. Test sonucu olumlu olursa ve izniniz olursa bu çalışmayı yayınlamak istiyorum. Çalışma sizin bu adresdeki ,windows üzerine inşa edilmiş olup,daha çok uazktan eğitimle ilgili programlar entegre ettim. Çalışmanın masa üstü kaydı ile otamatik yüklenen program fotografını buraya koydum. İzninizle. Kolay gelsin.....!

cashe, 30.12.2020 - 00:58 yazdı:

Orijinal Win10_20H2_v2_Turkish_x32 SL kurdum tek kelimeyle mükemmel olmuş. :)

Uzaktan eğim için Windows ProLite-20H2-v2009x64_yapı 10.0.19042.685TR  la ilgili yeni bir çalışma yaptım. "köylü" üstat izin verirse ve eski bigisayarlar içinde test sonucu olumlu çıkarsa yakında yayınlamayı düşünebilirim. Teşekkürlerimle kolay gelsin.....!

• Like 1
  • Thanks 1

• Editor
akustikgitar34, 8 saat önce yazdı:

Sayın üstadım, "köylü",

Sizin bu adresteki  Lite Windows 10 üzerinde yeni bir çalışma yaptım. Eski PC lerde henüz test edilmedi. Test sonucu olumlu olursa ve izniniz olursa bu çalışmayı yayınlamak istiyorum. Çalışma sizin bu adresdeki ,windows üzerine inşa edilmiş olup,daha çok uazktan eğitimle ilgili programlar entegre ettim. Çalışmanın masa üstü kaydı ile otamatik yüklenen program fotografını buraya koydum. İzninizle. Kolay gelsin.....!

Çalışmayı kullanabilirsin benim için bir sorun teşkil etmiyor

• Like 1