Jump to content

Windows 10 Pro - Superlite / Compact / X64 / Version 1909

wino7
 Share

Recommended Posts

spacer.png

spacer.png

spacer.png

SUPERLITE (Bu sürüm zaten tweaking ve vb) - Gelişmiş Kullanıcılar için* - (oyun ve akış için uygundur)
COMPACT (Bu el değmemiş sürümü, hiçbir tweaking sadece uygulamalar kaldırma / bloatware) - Standart Kullanıcılar için * - (Office / vb için uygun)

Sürüm       : 18363.1139
Edition        : PRO SUPERLITE + COMPACT  +  DEFENDER  + WIN FEATURES + ALL WINDOWS EDITION
Version        : 1909
Arch           : x64
Lang           : en-US (Türkçe dil ayarlardan yükleniyor)

-------------------------------------------------------

Kaldırılan Bileşenler  / Devre Dışı Bırakılanlar
- Windows Uygulamalarını ve Sistem Uygulamalarını Kaldırıldı.
- Windows Security / Defender / Smartscreen'i kaldırıldı.
- Uzak Masaüstü / Tablet klavyesi / NFC / Pano / Odak Yardımı'nı devre dışı bırakıldı. - (yalnızca Superlite)
- OneDrive'ı kaldırıldı.
- Eylem Merkezini / Bildirimleri Devre Dışı Bırakıldı. - (Yalnızca Superlite)
- Telemetri kaldırıldı- (Yalnızca Süperlite)
- Hata raporlarını kaldırıldı - (Yalnızca Superlite)
- UAC'yi devre dışı bırakıldı (Asla bildirme)
- WinSxS yedeklemesini kaldırıldı.
- Winre'yi kaldırıldı. (Ghost Toolbox ile eklenebilir)

Özellikler;

- Kompakt Entegre + LZX (algoritma)
- Zorunlu .NET Framework 4.0 / 4.5 / 4.6 / 4.7 / 4.8
- Bloatware ÜCRETSİZ !!
- Optimize Edilmiş Sayfa Dosyası / Hizmetler / Planlanmış / Arama Dizini Oluşturucu
- Gizlilik Optimizasyonları ve Performans modu!
- Ghost Toolbox! (Windows Mağazası ve Çok Daha Fazlasını Ekleyin veya Kaldırın!)
- Diğer Dil ve Klavyeyi Destekleyin
- UWP Oyunları / UWP Uygulamalarını Destekleyin (ör. Forza / GOW / vb.)
- Windows 10 Pro - (Ghost Toolbox veya Kendi ürün anahtarınız ile etkinleştirildi!)
- Stok Sürücüler kaldırılmadı (ve ... sürücülerimin neden algılamadığını sormayı bırakıyor: P)
- Varsayılan olarak koyu tema
- Güncellenebilir (en son derleme windows10 sürüm 1909'a güncellenebilir)
- Güncellemeler 2050'ye kadar duraklatılabilir!

Not: Konu alıntıdır, üzerinde oynama filan yapılabilir diye paylaşım amaçlı açılmıştır.

Video:

spacer.png

WIN10.PRO.1909.COMPACT.AND.SUPERLITE.U11.X64.GHOSTSPECTRE (mediafire.com)

0?e=2159024400&v=beta&t=7mPr9SGgAgoPE7wZ

Dosya Boyutu  : 2.40GB
Format             : ISO
MD5                 : d0a9442569dfe870bd70d79df2a0ebf0
CRC32             : 43889e48

• Like 3
  • Thanks 1

• 5 hafta sonra ...
bariton, 02.02.2021 - 18:07 yazdı:

Denediniz mi?

Ben de indiriyorum. deneyelim.

indirdimde sonradan vazgeçtim bir Türk yapmış olsaydı kullanırdım fakat yabancı bir adama nasıl güvenebilirsinki mesela ben antivirüs programı olmadan kullanıyorum içine rat falan enjekte etmişse otomatikmen zombi makina kullanmış olacağım ve herkes sağlam diyor fakat adam 1 sene 2 sene virüsü açığa çıkarmaz daha sonra bi botnet saldırısı yapar, mesela dünya çapında 200.000 kişi kurmuş olsa bir ülkenin savunma sistemini çökertir :)

• Thanks 1

mc_baris, 2 saat önce yazdı:

indirdimde sonradan vazgeçtim bir Türk yapmış olsaydı kullanırdım fakat yabancı bir adama nasıl güvenebilirsinki mesela ben antivirüs programı olmadan kullanıyorum içine rat falan enjekte etmişse otomatikmen zombi makina kullanmış olacağım ve herkes sağlam diyor fakat adam 1 sene 2 sene virüsü açığa çıkarmaz daha sonra bi botnet saldırısı yapar, mesela dünya çapında 200.000 kişi kurmuş olsa bir ülkenin savunma sistemini çökertir :)

merak etme dostum amerikan başkanı dahil herkese haber verdik şu an efbiyey olaya el attı inceliyorlar :D

• Haha 1

xmenler01, 3 saat önce yazdı:

merak etme dostum amerikan başkanı dahil herkese haber verdik şu an efbiyey olaya el attı inceliyorlar :D

öyle diyorsunda yani bu işler ciddi işler senin ülkenede senin bilgisayardan saldırı yapılabilir içeri atılabilirsin sonra efbiyey seni kurtarmaya gelir :D

mc_baris, 8 saat önce yazdı:

öyle diyorsunda yani bu işler ciddi işler senin ülkenede senin bilgisayardan saldırı yapılabilir içeri atılabilirsin sonra efbiyey seni kurtarmaya gelir :D

evet denendi. tamamen türkçeye de çevrilebiyor. gayet stabil çalışıyor.

mc_baris, 8 saat önce yazdı:

botnet ağında 200 bin tane makinenin ayrı ayrı ip'si tespit edilip sana ceza kesilene kadar millet saldırılan noktanın kurtarılması derdine düşer ben hiç rat yeyip botnet saldırısından sonra şu devlete şu kuruma zarar verdi deyip içeri atılan görmedim ya çok film izliyorsunuz yada hayal dünyasında yaşıyorsunuz

• Like 1
  • Haha 1

SoNKraL_, 5 saat önce yazdı:

botnet ağında 200 bin tane makinenin ayrı ayrı ip'si tespit edilip sana ceza kesilene kadar millet saldırılan noktanın kurtarılması derdine düşer ben hiç rat yeyip botnet saldırısından sonra şu devlete şu kuruma zarar verdi deyip içeri atılan görmedim ya çok film izliyorsunuz yada hayal dünyasında yaşıyorsunuz

ben kıytırık bir facebook hesabı çalanın bile gece yarısı baskınla alındığını gördüm demekki sizin bu konulara uzaksınız yada Türkiye'de yaşamıyorsunuz.