Jump to content

gonyalı42

Üye
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About gonyalı42

 • Rank
  Azimli üye

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hocam badsector hatalarını hangi programla düzelttiniz?
 2. Evet hocam MTK işlemcili telefonlara ve bazı Snapdragon işlemcili telefonlara bahsettiğiniz programlarla imei atmışlığım var. Tabii ki kendi telefonlarıma
 3. Üstadım bilgilendirmelerin için teşekkür ederim.Fakat 8.1 Emb.Ind.Pro kurdum bilgisayara.Fakat ileride bu çalışmayı kurarsam önerilerini deneyeceğim. Maksadım çalışmayı karalamak değildi.Yanlış anlaşıldımsa özür dilerim.Sadece karşılaştığım problemi iletmek istemişdim.
 4. Hocam sisteminizi laptoba kurdum.Fakat hiçbir şekilde wifi bağlanmadı.Sürücü tanımada hata yok.Fakat ne yaptımsa wifi ile bağlantı kuramadım.
 5. Üstad masaüstü bilgisayarda bir haftadır kullanıyorum.Gayet kararlı ve hızlı çalışıyor.Emeklerine sağlık.
 6. Evet dün akşam indirmeyi denediğimde de bu hatayı veriyordu.
 7. Üstad ikinci defa bilgisayarıma format attım.Kokteyli uyguladıktan sonra bilgisayar açılınca şu şekilde uyarı geliyor.Bunun sebebi nedir?
 8. Turbo harici bir yere upload edecek yok mu arkadaşlar? Hayırlı Cumalar.
 9. Üstad emeğine sağlık.Çok işime yaradı uygulama.
 10. Üstad emeğinize sağlık.5 yaşındaki oğlum laptopda uçak modunu falan çözmüştü.Şimdi bununla interneti şıp diye kesiyoruz.
 11. Hocam benim sıkıntım diskimin gpt olmayışındandı.Hardiski komple formatlamak zorunda kaldım.Yoksa sizin sisteminizden kaynaklı bir sorunum olmadı. Tekrar emekleriniz için teşekkür ediyorum.
 12. Dün sistemi bilgisayarıma kurdum.Kokteyli de uyguladım.Emeklerinize sağlık. Kurarken rufusla uefi kurulum mu seçtim bilmiyorum.Bir hayli uğraştım.Ama sonunda başardım.
×
×
 • Create New...