Jump to content

gonyalı42

Üye
 • Posts

  107
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

gonyalı42's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Very Popular Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

50

Reputation

 1. @byhabit Siz belirttikten sonra ben de denedim.Belirttiğiniz durum aynı şekilde bende de oluştu. Sadece takılı olduğu bilgisayarda koruma yapıyor.Başka bir bilgisayara takıldığında koruma hizmet dışı kalıyor. USB_Protect dosyası çalıştırılmadan koruma yapmıyor.
 2. Ben projeksiyonda bunu kullanıyorum.
 3. 10 yıllık amd fx4100 işlemcili,4 GB ramli,1 GB ekran kartlı masaüstü bilgisayara ventoy multibootla problemsiz bir şekilde kuruldu.Donanımları güncelledi ve şu anda stabil bir şekilde çalışıyor.Emeğine sağlık üstad @Alphonso_Elric
 4. Ben de @Emre028 üstadın Windows 10 Ltsb 2015 çalışmasını tavsiye ederim.Süper hızlı ve stabil bir sistem.Şimdiye kadar benim emektar Amd fx4100 işlemcili 4 Gb ramli makinada canavar gibi çalıştı.Uzun zaman kullandım.Ama tabi diğer üstadların değerli çalışmalarını denemek için de sık sık format atıyorum.Ama dediğim gibi benim makinada en stabil çalışan bu sistem olmuştur
 5. Üstadım çalışmanı indirip arşive atmıştım.Ama dayanamayıp masaüstü bilgisayara kurdum.PC 10 yıllık Amd Fx 4100 işlemcili 4 Gb ram ve 1 Gb ekran kartlı ve 240 Gb ssd li. Kurulum yaklaşık 10 dk sürdü.Açıldıktan sonra interneti bağladım ve ekran kartını güncelledi.Sistem gayet akıcı bir şekilde çalışıyor.Emeklerine sağlık.Elleriniz dert görmesin.
 6. Ben 5 senedir 3 GB ramli Xiaomi Redmi 4x kullanıyorum. O zamanlar Çin'den getirtmiştim.İmei işini kendim hallettim.Halen android 11 yüklü,mutlu mesut kullanıyorum kendilerini.
 7. Üstad döktürmüşsün maşallah.Ellerin dert görmesin.Emeğine sağlık.
 8. Üstad yine döktürmüşsün.Emeğine sağlık.Amd fx4100 işlemcili,4Gb ramli masaüstü bilgisayara mbr olarak kuruldu.
 9. Benim bulunduğum yerde de bir aile hekimi kendisinin 2 doz aşı olduğunu,15-20 gün sonra yaptırdığı antikor testinde sonucun 0 çıktığını söylemişti.
 10. Üstadlar sayenizde bizim emektar pc format manyağı oldu. Emeklerinize, beyninize, bedeninize sağlık.
 11. Bene de aynen böyle.11 yıllık Amd Fx4100 işlemcili,4 Gb ddr3 ramli,1Gb ekran kartlı makinede.
 12. @forjestÜstadım meyve veren ağaç taşlanır.Emeklerinize sağlık.Bu tür eleştirilere kulak asmayın.Kendisi haytta hiçbir paylaşımda bulunmayıp,bir işe yaramayan tipler sürekli eleştirirler.Salıverin gitsin.
 13. Kardeşim Allah sağlık versin kilo verilir de alınır da.Ben üç ay önce korona oldum.Bir haftada istemsiz bir şekilde 7 kilo birden verdim.81 kilodan 74 kiloya düştüm.Boyum 1.83.Ben de kilo vereyim de almayayım diye hep kafaya takar olmuşdum.Fakat hastalık sonucu kilo düşüşü beni bir hayli sarstı.Şimdi yeniden 80 kilolardayım.Fakat artık basküle çıkmayı bırakacağım.Zaten günde iki öğün yemek yiyorum.Haftada iki gün oruç tutmak da Avrupalı diyetisyenler tarafından bile kabul edilmiş bir sağlık prensibi.En önemlisi de Peygamber Efendimizden gelen bir sünnet.Tavsiye ederim.Başda da dediğim gibi Rabbim hepimize sıhhat versin.Herşey gönlünüze göre olsun.
 14. Emeğine sağlık kardeşim.Sistemi merak edip kurdum.Bilgisayarım 9 yıllık Amd fx4100 işlemciye sahip.Gayet akıcı ve kararlı çalışıyor.
 15. Az önce formu doldurdum.5 TB ondrive alanım oldu.Teşekkürler.
×
×
 • Create New...