Jump to content

Rapid'den Oto. Download (modem Resetlemeden) [pls]

wmismail

Recommended Posts

ccoder kardesım yazan bu P-660RU-T1 V2

Buyur arkadasim : (RAR'da bir sorun olursa tekrar upload edebilirim) == Ubuntu da RAR'ladim.

http://rapidshare.com/files/215788076/myRouter.clr.rar.html
MD5: 75A0BDAB2B5ED5A3846C40D8E07F4E8D 

Bu dosyayi indir unrar'la.

C:\Program Files\Cryptload\router\RouterControl\'e kopyala.

Cryptload'i yeniden baslat.

Sonra ayarlardan Options / Router ordan bir yerden MyRouter'i sececeksin. Simdi Cryptload yuklu degil (Linux versiyonu yok.) onun icin internet buldugum ile anlattim.

Not : Cryptload'i daha onceden hic kullanmadim options yerine settings falan olabilir. Simdiden ozur dilerim.

Saygilarimla,

CCoder.

@mrtsahin

Denedin mi kardesim ? Merak ettim de onun icin ...

En iyisi universal share downloader programıdır .rapid linkini kopyalarsın indirmeye baslar

USDownloader'de JDownloader veya Cryptload kadar ozellik yok ... Sadeligi sevenler icin ... Benim icin en iyisi JDownloader !

Saygilarimla,

CCoder. ;)

Buyur arkadasim : (RAR'da bir sorun olursa tekrar upload edebilirim) == Ubuntu da RAR'ladim.

http://rapidshare.com/files/215788076/myRouter.clr.rar.html
MD5: 75A0BDAB2B5ED5A3846C40D8E07F4E8D 

Bu dosyayi indir unrar'la.

C:\Program Files\Cryptload\router\RouterControl\'e kopyala.

Cryptload'i yeniden baslat.

Sonra ayarlardan Options / Router ordan bir yerden MyRouter'i sececeksin. Simdi Cryptload yuklu degil (Linux versiyonu yok.) onun icin internet buldugum ile anlattim.

Not : Cryptload'i daha onceden hic kullanmadim options yerine settings falan olabilir. Simdiden ozur dilerim.

Saygilarimla,

CCoder.

kardes indirdim ancak olmadı deıklerını yaptım myrouter dıe bıse goremedım orda router ıcınde dosya gostermelık bır yer vardı ordan .clr yı gosterdım calısmadı ıstersen nasıl yaptıgımı detaylı resımle anlatabılırım

kardes indirdim ancak olmadı deıklerını yaptım myrouter dıe bıse goremedım orda router ıcınde dosya gostermelık bır yer vardı ordan .clr yı gosterdım calısmadı ıstersen nasıl yaptıgımı detaylı resımle anlatabılırım

Resimli anlatabilirsen iyi olur. Boylece hatanin nerede oldugunu bulabiliriz.

NOT : Dosyayi ben kodlamadim CryptLoad'in kendi sitesinden indirdim senin modem bilgilerinle.

Calismasi icin hic bir garanti veremem. Ozur dilerim.

Eger bu yontem calismassa bana biraz zaman ver diger yontemi de anlatayim. Boylece CryptLoad'dakilerin CLR scriptine gerek kalmaz kendi CLR scriptini kendin yaparsin ve daha garanti olur. Bir kere yaparsin = omurluk.

dostum otomatik başlaması için C:\Documents and Settings\bilgisayar adı\Start Menu\Programlar\Başlangıç klasörüne kısa yolunu kopyala xp için bu yol vista hakkında bilgimyok vista hiçkullanmadım kullanmamda

otomatik başlattın diyelim,indirmeyi başlat-durdur butonuna kim basacak :closedeyes:

otomatik başlattın diyelim,indirmeyi başlat-durdur butonuna kim basacak :closedeyes:

Acilista indirmeye basla diye bir ayar var ... Herseyi scriptler hallediyor artik :D

Acilista indirmeye basla diye bir ayar var ... Herseyi scriptler hallediyor artik :)

yapılandırma/indirme\ağ/genel de varmış,şimdi detaylı baktımdasayende gördüm!sağol kardeşim... :closedeyes:

daha önce bakmıştım ama dikkat etmemişim :D işgörür bu :drinks:

yapılandırma/indirme\ağ/genel de varmış,şimdi detaylı baktımdasayende gördüm!sağol kardeşim... :closedeyes:

daha önce bakmıştım ama dikkat etmemişim :drinks: işgörür bu :)

Rica ederim kardesim.

Burasi paylasim forumu.

Paylasilmayan bilgi bilgi degildir. :D

MAJORSHARE çok takılıyor J Downloader kadar performans vermiyor. İki part sonra mefta..

Ama jD ile 10 saatte 20 rapid part çektim, resetsiz 1 mbitle..

vaLLa ben hic Sorun Yaşamadım Suan'a kadar PartLarı GOmuyorum Sabah AKsam'a Bitmiş Oluyo..

Resimli anlatabilirsen iyi olur. Boylece hatanin nerede oldugunu bulabiliriz.

NOT : Dosyayi ben kodlamadim CryptLoad'in kendi sitesinden indirdim senin modem bilgilerinle.

Calismasi icin hic bir garanti veremem. Ozur dilerim.

Eger bu yontem calismassa bana biraz zaman ver diger yontemi de anlatayim. Boylece CryptLoad'dakilerin CLR scriptine gerek kalmaz kendi CLR scriptini kendin yaparsin ve daha garanti olur. Bir kere yaparsin = omurluk.

kardes ilk once routere gırdım

36727721.jpg

sonra işaretlı yerden clryı buldum cryptloadın ıcınde ve ac dedım resımlerdede gorunuyor

80262006.jpg

enson da tamam deyıp kapattım programı

ArkadasLar Ne CrytpLoad'ı Ne USdownLoader'ı Ne de JDownLoader'ı

En Babası

MAJORSHARE

MajorShare in indirme hizi cok dusuk ... JDownloader veya Cryptload kadar ozellik yok ... Buyuk bir EKSI !

MAJORSHARE çok takılıyor J Downloader kadar performans vermiyor. İki part sonra mefta..

Ama jD ile 10 saatte 20 rapid part çektim, resetsiz 1 mbitle..

Guzel.

vaLLa ben hic Sorun Yaşamadım Suan'a kadar PartLarı GOmuyorum Sabah AKsam'a Bitmiş Oluyo..

Ben MajorShare de bayaa bir sorun yasamistim. Partlari atiyordum en az 40-50 tane 70 saniyeyi bekliyordu. Sonra JDownloader'i kesfettim.

kesinlikle J Downloader başka bişe aramaya uğraşmaya gerek yok her özelliği mevcut :D saygılar

Hemfikiriz :closedeyes:

kardes ilk once routere gırdım

36727721.jpg

sonra işaretlı yerden clryı buldum cryptloadın ıcınde ve ac dedım resımlerdede gorunuyor

80262006.jpg

enson da tamam deyıp kapattım programı

Arkadasim kucuk bir hata yuzunden olmamis seninki.

Orada "Dosyayi baslat" yerine "Router (yonlendirici)" yi secip sonra MyRouter'i sececektin.

IP adresine onceki postlarda Mozilla ya yada IE ye girdigin adresi yaz.

Kullanici adi ve sifreyi yaz. (Routere Mozilla yada IE den baglanmak icin girdigin sifre.)

Diger ayarlar guzel sadece bekleme suresini 0 yerine 15 veya 30 yap (== 30 daha garanti sen 30 yap bence).

IP Kontrol oyle kalsin.

Reconnect methode Cryptload kalsin.

Normalde simdi calismasi lazim.

Calismazsa buraya yaz yardimci olmaya calisirim.

Saygilarimla,

CCoder.

eğer free kullanıcıysanız her indirmeden sonra çalıştıra veya komut satırına ipconfig /flushdns komutunu yazın tekrar beklemeden indirebilirsiniz... :closedeyes:

Butun routerlerde calismaz sadece bazi routerlerde calisir.

Ama eger arkadasin yontemini denemek istiyorsaniz :

Not defterini acin icine :

ipconfig /flushdns

ipconfig /release

ipconfig /renew

yazin ip degistirme.bat diye kaydedin.

Saygilarimla,

CCoder.

cryptload 1.1.6 orjinal türkçe.

netload ve benzeri programların güvenlik kodlarını otomatik kendi giriyor.

dilersen *.rar dosyalarını çıkartıyor.

rapiddende senin dediğin şekilde indirme yapıyor.

jdownloader'i denedim randıman alamadım.

ama cryptload çok iyi.

http://rapidshare.com/files/200405606/CryptLoad_1.1.6.rar[/CODE]

hocam senin dediğin program vista uyumlu mu?

ccoder kardesım myrouter dıe bıse yok yaa orda :)(

Eger benim gonderdigim CLR dosyasini RouterControl'e kopyaladiysan olmasi lazimdi ... Simdi uzaktan birsey yapamam ona ama :

not defterini ac.

icine :

@echo OFF

ipconfig /flushdns

ipconfig /release

ipconfig /renew

yaz. Sonra da ip degistirme.bat diye kaydet.

Orada ayarlardanda bekleme suresini 60 saniye yap.

Router (yonlendirici) yerine dosyayi baslat -> browse -> ip degistirme.bat

Sonra da IP kontrol i CHECK yap.

Saygilarimla,

CCoder.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...