Jump to content

Rapid %99 Da Kalıyor...

Aşık-ı Zehra

Recommended Posts

Ya arkadaşlar özellikle katılımsız programlar bölümünden indirme yaparken indirmeler %99 da kalıyor.

Free download manager kullanıyorum bu güne kadar bir sorun yaşamadım.

Mesela Firefox3.0.8, Adobe reader 10 ve iE7 indirmeleri yarım yani %99 da kalmıştı..

Acaba sorun bendemi yoksa linklerdemi?

Arkadaşım benim açtığım oyun bölümündeki arkadaşlarda az önce seninki gibi sorun yaşadıklarını dile getirdiler bende şu an deniyorum bakalım bendede takılacakmı eğer takılırsa sorun büyük ihtimalle rapidden kaynaklanıyordur...

aynı sorun bendede başladı sen bende önce davrandın konu açtın tşk ederim anlamadıgım JDownloader indirme programıda partlari eksik indirmesi nod32 virus olarak algılaması ve baglantıyı kesmesi:(

aynı sorun bendede başladı sen bende önce davrandın konu açtın tşk ederim anlamadıgım JDownloader indirme programıda partlari eksik indirmesi nod32 virus olarak algılaması ve baglantıyı kesmesi:(

Ewt arkadaşım bende denedim az önce nod32 virüs olarak algıladı ve indirme %99 da takıldı...

Ewt arkadaşım bende denedim az önce nod32 virüs olarak algıladı ve indirme %99 da takıldı...

evet az once bir program daha indirdim virus olarak algıladı dosyayı virus programını kapatıp tekrar indirdim

JDownloader ile bu sefer indirdi ama acmadım:)

Yönetici arkadaşlar ve özellikle rapidde uploadı olan arkadaşlar ilgilenirlerse iyi olur.

Firefox3.0.8, Adobe reader 10 , iE7 ve Your Uninstaller 2008 ve BS Player programlarının rapidleri hep % 99 da kaldı.

Bu uploadları yapan arkadaşlar linkleri bir kontrol edebilirmi acaba?

indirdiğiniz part'ın içinde virüs yada casus yazılım vardır. Virüsprogramını kapatıp indirseniz bile, daha sonra virüs programını açtığınızda yine programın çalışmasına izin vermeyecektir. Kısaca indirmeye çalıştığınız dosya virüslü, virüs programı da indirmenize izin vermiyor

indirdiğiniz part'ın içinde virüs yada casus yazılım vardır. Virüsprogramını kapatıp indirseniz bile, daha sonra virüs programını açtığınızda yine programın çalışmasına izin vermeyecektir. Kısaca indirmeye çalıştığınız dosya virüslü, virüs programı da indirmenize izin vermiyor

Teşekkürler, Nod32 nin ayarlarına bir bakayım...

• 2 hafta sonra ...

Rapid'dendir o.

• 7 ay sonra...

arkadaşlar çıldırmak üzereyim rapidshare den 3 gündür hiç bir şekilde dosya indiremiyorum sürekli resimde olduğu ibi hata oluyorum free olarak USD ile dosya indirebilmekteydim ancak manuel olarak rapidshareye girip süre bekleyip dosyaya tıklayıp indirmeme rağmen bu sonuçla karşılaşıyorum yardım ederseniz çok sevineceğim..

5339Ekran_Alintisi.JPG

• 3 ay sonra...

arkadaşlar aynı sorunu bende yaşıyorum ama sadece rapid de değil diğer indirme sunucularından da denediğimde aynısını yaptı ve yukarıda da bir arkadaşın bilirttiği gib sadece filmlerde bu meydana geldi. çeşitli indirme programları denedim ama yinede işe yaramadı. ben bu sorunu free indirme yaparken karşılaştım. acaba premium u olan arkadaşlar varsa onlarda da böyle bir sorunun olup olmadığını öğrenebilirmiyiz.

bu sorunu aşan bir arkadaş varsa lütfen yardımcı olabilir mi?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...