Jump to content

Portable Master

FİRE BİRD

Recommended Posts

Portable Master

Portable Master portable program yapacağınız bir çalışma alanıdır.Gerekli programların hem portable olanlarını hemde katılımsız kurulanlarını içinde barındırır.Özellikle sıklıkla kullanılan yöntem ve programlar tercih edilmiştir.

28301235.jpg

96815624.jpg

92874401.jpg

76650139.jpg

Boyut : 85 Mb

2wgy6hc.gif

http://www.mediafire.com/?sharekey=75b5255b3a7dc59d7432d3c9683f450abcc31c91fe89987ac95965eaa7bc68bc

.

Gerçekten ğüzel bir Çalışma ellerine saglık

bir sorum olacaktı böle münülü portable hazırlamayı hangi dille yapıyorsun programlama bilgin mi var acaba varsa hangisi

eger bir program kullanıyorsanız visual basıc - delphi gibi bunlarımı kullanıyorsun yoksa

bu soruları cevaplarsanız çok menü kalıcm çok tşkler böle bir konu actıgın için

Gerçekten ğüzel bir Çalışma ellerine saglık

bir sorum olacaktı böle münülü portable hazırlamayı hangi dille yapıyorsun programlama bilgin mi var acaba varsa hangisi

eger bir program kullanıyorsanız visual basıc - delphi gibi bunlarımı kullanıyorsun yoksa

bu soruları cevaplarsanız çok menü kalıcm çok tşkler böle bir konu actıgın için

Autoit ile yaptım..

FİRE BİRD arkasim cok tesekkürler kodlari paylastigin icin

birde dosylarinin arasinda Desktop.rar gördüm indirdip denedim mükemmel 3 tane explorer yapmissin

sanirim buda autoit ile yapilmis mümkünse bunlarinda kaynak kodlarini paylasabilirmisin acaba

FİRE BİRD arkasim cok tesekkürler kodlari paylastigin icin

birde dosylarinin arasinda Desktop.rar gördüm indirdip denedim mükemmel 3 tane explorer yapmissin

sanirim buda autoit ile yapilmis mümkünse bunlarinda kaynak kodlarini paylasabilirmisin acaba

Link eklenmiştir.

Please register to see this content.

• 10 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...