Jump to content

After Effects Cs3 Katılımsız+2000Plugin Entegreli

arda14
 Share

Recommended Posts

Arda kardeş verdiğin linkte part 2 sorun çıkartmakta hata mesajı veriyor.Part 1 ve Part 3 sağlam ama 2 de sorun var.

tekrar indir istersen bende sorun çıkartmadı sağlıklı çalışmakta

• Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Arda kardeş verdiğin linkte part 2 sorun çıkartmakta hata mesajı veriyor.Part 1 ve Part 3 sağlam ama 2 de sorun var.

Daekdream sende bir sorun var sanırım rardan çıkarması çok farklı partlarda bi sorun yok istersen tekrar indir 2. partı zaten kendimde indirdikten sonra sana linkleri verdim..Buyur rardan çıkarma (online seyredebilirsin)

Please register to see this content.

Hocam serialide alabilirmiyim acaba

Buyrun hocam serial number :

BCCTNB-500AE35-48635 (rar dosyaların içinde yok yüklerken soruyor..)

Not: Pluginleri yüklerken yeri seçin diye sorucak sizde hangi sürücüye kurulduysa(C veya D vb.) Adobe\Adobe After Effects CS3\Support Files\Plug-ins Klasörünü seçiceksiniz aksi taktirde pluginler çalışmaz...

kardeşim eline sağlık güzel çalışma olmuş. yalnız ben bi ricada bulunsam. bu pluginleri ayrı bir partta verme imkanın varmı. eğer varsa gerçekten işime yarıyacak.

Aslında hepsinin katılımsız hali vardı yanlız format atınca hepsi gitti yanlız kısa zamanda isteğinizi yerine getirmeye çalışıcam en fazla okullar bittikten sonraki haftaya falan hazır olur...Yada herkes buradan en çok istediği ve en çok kullandığı pluginleri yazarlarsa ben hepsini tek tek katılımsız yapmaya çalışırım elimden geldiği kadarıyla hem öyle daha sağlıklı bir çalışma çıkar ortaya ...:pardon:

Edited by arda14

Daekdream sende bir sorun var sanırım rardan çıkarması çok farklı partlarda bi sorun yok istersen tekrar indir 2. partı zaten kendimde indirdikten sonra sana linkleri verdim..Buyur rardan çıkarma (online seyredebilirsin)

Tamamdır indirirken bi problem oldu sanırım iligilendiğin için teşekkürler.

Arkadaşlar Bu after Bozuk Malesef.. Bende iyi ugrastırmayan after diye sevindim ama malesef. hatalı .. Yinede tşk ler..

Bozuk derken arkadaşım? Biraz daha açıklama yapsan çoğu makinada gayet sorunsuz çalışmakta sadece sapphire ve fec pluginleri sorunlu diğerleri çalışyor..

Emeklerine sağlık kardeş harika bir iş cıkartmışsın bizi büyük bir sıkıntısdan kurtardın program tıkır tıkır çalışıyor.

2cg1w7r.jpg

Önemli Değil Kardeş Amacımda Yardımcı olmaktı zaten :)

kardes ellerıne saglık benım aradıhım bı program ama ındırmek nasıp olmadı ıdm ıle ındırıyorum 2 partta ve 3 partta sorunn avr ındıremedım 75 de kalıyor neden anlamadım 2 partta 2 kere denedım olmadı

ben adobenın kendı sıtesınden ındırdım 727 mgbyt.

bunu kuramadım makınenye daha dogrusu kurdum fakat acılısta hata msj gelıyor bu konuda yardımcı olabılırmısın olursan ınankı cok makbule gecıcek.adobenden ındırdıhım cs3 bu konuda yardımlarını beklıyorum.allah sızın gıbı arkadaslardan razı olsun paylasımı seven tüm ınsanlardan...

kardes cvp ını beklıycem

Byrun buda önizleme yapımı dersi

Please register to see this content.

AE CS3 'E birtek trapcode starglow efektini eklemeyi unutmuşum onuda dersin yanında verdim katılımsızdır sadece iki kere tıklayın kurun o kadar iyi çalışmalar... :D

kardes ellerıne saglık benım aradıhım bı program ama ındırmek nasıp olmadı ıdm ıle ındırıyorum 2 partta ve 3 partta sorunn avr ındıremedım 75 de kalıyor neden anlamadım 2 partta 2 kere denedım olmadı

bunu kuramadım makınenye daha dogrusu kurdum fakat acılısta hata msj gelıyor bu konuda yardımcı olabılırmısın olursan ınankı cok makbule gecıcek.adobenden ındırdıhım cs3 bu konuda yardımlarını beklıyorum.allah sızın gıbı arkadaslardan razı olsun paylasımı seven tüm ınsanlardan...

kardes cvp ını beklıycem

kardes cvp ını beklıycem

Saol kardeş sendende razı olsun fakat sorunun anlamayamadım afterı tekrar rapid linklerinden indirmeye başladım şu an için bir sorun yok iniyor..(Normal program kullanmadan indirmeyi deneyin birde) Hata alıom demişsin hatayı koyarsan yardımcı olurum elbet resim olarak koyarsan daha açıklayıcı olur..

Sana diyecek lafım yok resim acıklar heralde :)

qowpkw.gif

Saolun yeni imzam yanlız her mesajda çıkmıyor nedense:)

arda14 ben sapphire eklentilerini buldum kurdum şimdi,, fakat senin kullandığın serialler lazım,, onları paylaşır mısın?

Paylaşırım elbet, yanlız hangi sürümü sapphire 1.6 mı yoksa 2 mi?İsterseniz katılımsızını yapabilirim?

süper çalışma olmuş ellerin dert görmesin

Önemli değil kardeş..

Edited by arda14

Paylaşırım elbet, yanlız hangi sürümü sapphire 1.6 mı yoksa 2 mi?İsterseniz katılımsızını yapabilirim?.

2.07 sürümü.. kendi sitesinden indirmiş olmam lazım yanlış hatırlamıyorsam son sürümüydü..

yaw en kaç kere indirdim hep crc hatası alıyorum neden acaba???????

Hangi parttan hata alıyosun aldığın partı diğer alternatif linklerden indirmeyi dene linkler birbiriyle uyumludur birde kullandığın bi downloader programı varsa onla değilde normal indirmeyi dene sorun hallolması lazım o zaman ..

• 4 hafta sonra ...
bu arada arda14 cs4 için bir şeyler yapmayı planlıyor musun? daha önce yaptığını hatalı olduğu için kaldırmıştın.. yeni çalışmaların var mı?

CS4'ün yapılmış hali var yanlız onunda rar özelliklerini kaldırıyım demiştim msi dosyalarını bozdu zaman vermiyim ama yapmaya yakında başlar foruma koyarım uyarınız için teşekkürler..