Jump to content

Ufuk007 Rumuzlu Sahtekara Dikkat !

elmor

Recommended Posts

Bu sahtekarları orakla biçsen yine çıkarlar.Bunlar ruh hastası...Fareye birisi demiş ki şu delikten gir, öbüründen çık sana bir tekerlek kaşar! Fare girmem demiş.Yahu gir işte! Olmaz demiş.Bu iş çok basit mükafatsa çok büyük bunda bir sakatlık var.Nitekim tüm dolandırıcıların hepsi benzer taktikler kullanıyorlar.Ucuz fiyat, büyük kazanç, olamayacak şeyleri yapacaklarmış gibi göstermek vs.Ama bir musibet bin nasihattan iyidir.Allah herkesi böyle durumlardan saklasın...

beyler bu herife uyuz oldum yani şöyle toparliyim bni eklemiş dedi kardeş acil satmam lazım fln tmm dedim neler var baktım borsanın yarı fiyatına msn adresini googleye yazdım bu konu çıktı konuyu görmek için üye oldum baktım dolandırıcı dedim git işine neyse beni farklı msn adresiyle tekrar ekledi hajkoll nickli olduğunu söyledi baktım aynı kişi sildim bu herif çoğu sitede aktif ben forumdonanımda takılırım(lütfen reklam yapmıyorum) vede bu herif için güncell bi konu açtım şahsın bilgileri mevcut buldukça eklerim maksat bi an önce yakalanması konu linki

Please register to see this content.

• Replies 56
  • Created
  • Last Reply
HIRSIZLIK (KLEPTAMANİ) KONUSUNDA AYETLER, HADİS :

Maide (5/38,39) “Hırsızlık eden erkek ve kadının, yaptıklarına karşılık bir ceza ve Allah'tan bir ibret olmak üzere ellerini kesin. Allah izzet ve hikmet sahibidir. Kim (bu) haksız davranışından sonra tevbe eder ve durumunu düzeltirse şüphesiz Allah onun tevbesini kabul eder. Allah çok bağışlayıcı ve esirgeyicidir.”

“Zinâkâr (mü'min) kişi zinâ ettiği sıra (tam ve kâmil bir) mü'min olduğu halde zinâ edemez. İçki içen de içki içtiği zamanda (kâmil bir) mü'min olarak içemez. Hırsız da sirkat ettiği sıra (kâmil bir) mü'min olduğu halde sirkat edemez.”

ilk verdigin ayet yanlis yorumlanmasin yani gercekten ellerini kesin demiyor !

Gerçekten cok yazık gunumuzde para kolay kazanılmıyo ama bazıları kolay para kazanma pesınde guven cok onemlı bence 3tl 5tl 150tl olması onemlı degıl ınsanı en cok enayı yerı konmak zoruna gıdıyor herkes kendınce onlemler almalı bence (bazen boş insan yerıne konsakta) hayat o ekrandan gorundugu gıbı degıl

arkadaşlar kendisi inegöll dörtçelik teknik meslek lisesi 2007 mezunu

şuanda vatanda teknisyen olduğunu öğrendim(ne kadar doğruysa artık)

inegöllü bilgisayar die takılıyor forumlarda

şuan aktif msn adresi

sayholuForumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...