Jump to content

Ufuk007 Rumuzlu Sahtekara Dikkat !

elmor

Recommended Posts

• Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Uyarınız için sağolun. Maalesef böyle çirkin davranışlar insanların kime güveceğini, kimin gerçekten yardıma muhtaç olduğunu anlamada tereddütler içerisinde bırakıyor. Güven kelimesi ne yazıkki lügatlarımızda var, lakin gönüllerimizde büyük bir talana yağmaya uğramış durumda. Çok büyük geçmiş olsun. Evet kaybedilen paranın hiç bir önemi yok ama, burda asıl kaybedilen, öldüruüen iyi niyet oldu.

sağ duyun için teşekkürler!

böyleleri hep vardı ve olacakta!

merhametten maraz doğar derler,ama doğmaz!

bunun ahireti de var!

bu dünyada keriz yerine konmuş olabilirsin ki öyle olmadığını gördük!

bizlere ahiret için azıkta gerek!

• 3 hafta sonra ...

Kardeş senin yapacağın iş tezinden verdiğin kişinin bilgileri elindedir, bu sayfaları bir cdye çekip çok acil bulunduğun yerdeki cumhuriyet savcılığına bir dilekçe ve cd ile şikayette bulunman. Keşke bana denk gelseydi bu, şans işte!

HIRSIZLIK (KLEPTAMANİ) KONUSUNDA AYETLER, HADİS :

Maide (5/38,39) “Hırsızlık eden erkek ve kadının, yaptıklarına karşılık bir ceza ve Allah'tan bir ibret olmak üzere ellerini kesin. Allah izzet ve hikmet sahibidir. Kim (bu) haksız davranışından sonra tevbe eder ve durumunu düzeltirse şüphesiz Allah onun tevbesini kabul eder. Allah çok bağışlayıcı ve esirgeyicidir.”

“Zinâkâr (mü'min) kişi zinâ ettiği sıra (tam ve kâmil bir) mü'min olduğu halde zinâ edemez. İçki içen de içki içtiği zamanda (kâmil bir) mü'min olarak içemez. Hırsız da sirkat ettiği sıra (kâmil bir) mü'min olduğu halde sirkat edemez.”

• 3 hafta sonra ...

arkadasım gecmıs olsun boyle serefsızlerın yuzunden bızde alısverısımızı yapamıyoruz 3 kuurus ııcn hem kendını hem aılesını lekelıyor gercı aılesının bır sucu yoktur tek sucu boyle bır evlat dogurması bende ıkı sefer dolandırıldım ama bır sıkayette bulumadım oyle sııznkı gıbı kuuck meblada degıl ama o parayı ben gene kzanırım o para benı vezırde etmez rezılde o ısı yapan sahtekarlar elbet bır yerden cıkar mutlaka dılerımkı aılesınden cıkmasın kendısınden cıksın

Kimseyi karalamak değil amacım ama buyurun bir bursa sorunu daha.. bana kızan arkadaşlar.. okumalı.. para kolay kazanılmamakta.. dün.. okadar şey söyledim adam i7 işlemciyi 200 ytlye veriyordu yahu :) kim bulmuşta satıyor 200 ytl gibi bir fiyata arkadaşa diyorumki telini ver.. telim.. arızalı 2 gün sonra ara.. print screen edip YAGMURADAM'ada yolladım.. dikkatli olun..

15 lira için değmez adını kirletmeye hırsız sahtekar damgası yemeye 15 lirayı bırakın 15 trilyon için bile değmez.insanları yüzüne tükürttürmenin bir manası yok namusuyla yaşamalı namusuyla ölmeli bence insan inşallah hakettiği cezayı en yakın zamanda alır...

Böyle bir konuyu açtığı için arkadaşa çok teşekkür ediyorum. Umarım bu bir örnek teşkil eder vemağdur yapması gerekeni, hırsız da suçunu anlar.

Bu sitede çok fazla paylaşımda bulunmasam da değerli arkadaşların paylaşımlarından çok faydalanmışımdır. Hepsine minnettarım.

Sizinle ufak birşey paylaşmak isterim. Birgün haber izlerken, haber Rusya'daki rüşvetin ne denli ayyuka çıktığı ve artık baş edilemez hale geldiğinden bahsetmekteydi, Rus yetkilisinin orada bir sözü var, diyor ki:"Biz ne kadar yasa koyarsak koyalım, insanların ahlakları düzelmedikçe bu düzen böyle devam eder."

Bu sözden çok etkilenmiştim. İnşallah Allah bize de en güzel ahlağı en yakın zamanda nasip eder.

Bu site benim gözümde prestiji oldukça yüksek ve değer verdiğim bir site, umarım zarar görmez.

Hayırlı Günler

Değerli site yöneticilerine başarılar ...

@yaman'-! kardeşim bende bir Bursalıyım. Söylediğin sözler ağır kaçıyor. Bursa da böyle oluyor diye forumda ki tüm Bursalı arkadaşları suçlayamazsın. O dolandırıcı kişilerin kökenini soyunu vs. biliyormusun. Gerçekten Bursalılarmı? Nerden bilebilirsin. Her insan aynı olacak diye birşey yok. Lütfen biraz daha dikkat et. Rica ediyorum senden..

Arkadaşlar iflasci ile ufuk... serisi aynı kişiler.Sakın ola almayın ondan birşey.iflasci yi banladık.Eğer yeni isimle siteye giriş yaparsa

ve konu açarsa siz bu kişiler ile ilinti kurduğunuz anda haber edin.Saygılarımla

Bu sahtekarları orakla biçsen yine çıkarlar.Bunlar ruh hastası...Fareye birisi demiş ki şu delikten gir, öbüründen çık sana bir tekerlek kaşar! Fare girmem demiş.Yahu gir işte! Olmaz demiş.Bu iş çok basit mükafatsa çok büyük bunda bir sakatlık var.Nitekim tüm dolandırıcıların hepsi benzer taktikler kullanıyorlar.Ucuz fiyat, büyük kazanç, olamayacak şeyleri yapacaklarmış gibi göstermek vs.Ama bir musibet bin nasihattan iyidir.Allah herkesi böyle durumlardan saklasın...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...