Jump to content

Photoshop Cs4 ün Yanına Dreamweaver Cs3 Kurma

CFX7

Recommended Posts

Photoshop CS4 ün yanına Dreamweaver CS3 kuramadım hersey kuruluyor fakat Dreamweaver CS3 kurulumuna geçince hata veriyor ve kurulmuyor ama

Dreamweaver CS4 kurdum sorunsuz kuruldu ..Hatta lite cs3 bile yükleyince kapatıyor bir müttetten sonra..

Normalde kurulmuyor mu yok sa bendemi sorun var...

Lütfen yardım şimdiden teşekkürler hepinize sağ olun....

Photoshop olarak bunu

Please register to see this content.

DreamWeaver olarakta normal dreamweaver'ı kullan bakalım.Ne farkeder dersen üstteki PS tnctr.com tarafından hazırlanan katılımsız kurulum.Dizin olarak Program files içinde Adobe dışında bir dizin oluşturuyor.Bunu dene bu da olmazsa; demekki Document And Settings klasöründe birbirine çakışan dosyalar var demektir.Kurulum sıralamasını değiştir.Önce PS sonra DW.Olmazsa tam tersi sıralama.Eğer hiçbişey olmazsa ne yap biliyon mu :) İki kullanıcı oluştur.Programların birini bi kullanıcıda birini bi kullanıcıda kur ama kurarken sadece bu kullanıcı için kur dersin.Sonra kullandığın esas kullanıcıdan ikisini birden kullanmayı dene.Sanırım diğer tarafta kurduğun programın "Application Data" klasörü ayrı bir kullanıcıda kaydolcağı için bi sorun olmaz.Eğer sorunu çözersen ana kullanıcındayken diğer kullanıcıyı sil dersin fakat Dosyaları sileyimmi dediğinde dosyaları tut dersin.Yani çözülür büyük ihtimalle bu sorun.

Merhaba öncelikle bir uninstaller proğramı ile ikisini kaldırıp kayıt defterinde proğramlarla ilgili girdileri silmeyi deneyin önce Dreamweaver CS3 tek başına kurun eğer sorun çıkmassa inşallah çıkmaz photoshop u kurun eğer böylede olmuyorsa altta portable Dreamweaver CS3 var onu çıkartıp programfiles\adobe klasörüne ordanda masaüstüne kısayol koyum kullanın inşallah buna gerek kalmaz

• 1 ay sonra...

arkadaşlar bende cs4 ü karmaya çalıştım.ama ne yaptıysam 4 programı kurduramadım mesela after efects dreamwiever ve bunun gibi 2 program daha, acaba sorun bendemi yoksa cs4 demi.yardımcı olursanız sevinirim.

şimdiden teşekkürler !

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...