Jump to content

Pc Kontrol Etme

Recommended Posts

arkadşlar bilmiyorum ama bi ii aradım ne die arayaağımı bilmiyorum benim istediğim format çektiğimiz pc lerin bazen parasını alamıyoruz adam diyorki iki hafta sora veririm adamın adama güvenip veriyoruz adam gidiyor gelmiyor ha diceksiniz ki nie parayı almadan yapıon adam tanıdık oluyo kıramıyoz işte burda siz ustalar devreye gireceksiniz öle bi yazılım olucak ki adam parayı vermedi zaman ben bişe yükliyeceim ya internetten yada programın kendisi kendini benim ayarladığım sürede pc yi kitlicek yada benim yazacağiım uyarıyı yazacak hani kaçak windowslarda yazıyor ya aynı ona nemzer bişeyde olabilir parayı alınca programı silicez veya engel koymuşsak onu açacaz adam kullanmaya devam edicek yapılabilirmi yada öle bişe varmı şimdiden çok teşekkür ediyorum

o sahteciliğe girer başına bela alabilirsin

herkezin kendine ait hakları saklıdır.

sonuçta haberdar olucak kullanıcı.yani en azından düşünür ödeme yapmadığı takdirde zor durumda kalacağını.

ya benim amacım sahtecilik falan değil sadece adm poparayı vermediği zman nasıl kaçak xp lerde windowsun bazı fonksiyonları kapanıyıoor ya sürekli uyarı veriyo açılışta falan bekletio bende öle bişe istiyorum oparayı verömediğiniz için pc niz 1 hafta içinde kitlenecektir gibim adam tırssın parayı getirsin ama 1 hafta sora kitlenecek dedikten sora kitlensin harbici bide şifre koruması gibi bişe olasun benden başkası kapatamasın şifresy bilmeden çok mu şey istiom ne :)

pc ye deepfreeze kur ayar çek belli bi gün belli bi saatde devre dışı kalsın antivir kullanmazsa geri getirir nasılolsa :) (çok saçma oldu ama idare et:) )

:) :) öle de adam ertesi gün bu olmamış die gellir dier türlü adam ulan parayı verekte açılsın der bide adam korkar ulan parayı vermezsek bu daha başka neler yapar der halbuki bişe bilmiom ama o bilmicek parayı hemen veriri :D

kardeş yapcak bişey yok :) otur dua et yada bi bardak soğuk su iç.

hatır-gönül mevzusu varsa o iş yaş :)

bari bundan sonrakilere böle bişe yapabilsek xp illegal yazılımlarının verdiği uyarıyla oynanamaz mı acaba xp nin zaten oynanmayan yeri kalmadı bide onla oynayıup dediğim gibi bişe yapılamaz mı acaba

bu soylenenlerı bılgısayardan anlıycak biri yemez ! zate nanlayan bırısıde sana getirmez sanırım ... benim bildigim kadarı ile bilmeyenlere yapacaksan yukarıda arkadasında belirttigi gibi logmein kur sitesi www.logmein.com buradan free clienti kendı mailinle kayıt olduktan sonra sistemi kurdugun bilgisayara kur ve aktıf et ıstedıgın zaman dunyanın heryerınden mailini girerek logmein sitesinden o bilgisayarı kontrol edebılırsın... ama bu yaptıgını bırı farkeder de ne ıse yaradıgını cozerse olayın rengını bilemem :)

adamın telefonunu alırsın adını soyadını alırsın üşteriye sorarsın ne zaman vereceğini tarihi yazarsın karakaplı deftere tabi vermeye niyeti yoksa unutur müşteri telefon edersin hatırlatırsın olur biter.

program falan özel hayata müdahale gibi bişi olur yanlış olur

bu soylenenlerı bılgısayardan anlıycak biri yemez ! zate nanlayan bırısıde sana getirmez sanırım ... benim bildigim kadarı ile bilmeyenlere yapacaksan yukarıda arkadasında belirttigi gibi logmein kur sitesi www.logmein.com buradan free clienti kendı mailinle kayıt olduktan sonra sistemi kurdugun bilgisayara kur ve aktıf et ıstedıgın zaman dunyanın heryerınden mailini girerek logmein sitesinden o bilgisayarı kontrol edebılırsın... ama bu yaptıgını bırı farkeder de ne ıse yaradıgını cozerse olayın rengını bilemem :)

o zman illegal bişe oluyo ama zaten gelen kişiler anlamıyo pc ile alakalrı yok ama yinede hırszılık gibim olur o benim demek istediğimi anlamıştırszınız ben sadece paramı alayım yeter kontrol etmesemde olur :) :)

illaki kontrol edeceksin fantazi arıcaksın :) kimi inandıracaksın bu ülkede izlemem izlemedim diye :) ben bilgisayarcıyım işim daha cok donanım... fakat bir müşterime gittiğimde logmein farkettim ve müşterim samimi arkadaşımdı... ne işe yaradıgını söyledim ve onu kuran başka bir bilgisayarcıyı ne yaptıgını anlatmıyım :)

adamın telefonunu alırsın adını soyadını alırsın üşteriye sorarsın ne zaman vereceğini tarihi yazarsın karakaplı deftere tabi vermeye niyeti yoksa unutur müşteri telefon edersin hatırlatırsın olur biter.

program falan özel hayata müdahale gibi bişi olur yanlış olur

özel hayata müdehale demeyelim de hatırlatma diyelim.yani ödeme günü geldiğinde örneğin logmeinden chat özelliği sayesinde uyarı msjı atılabilir :)

özel hayata müdehale demeyelim de hatırlatma diyelim.yani ödeme günü geldiğinde örneğin logmeinden chat özelliği sayesinde uyarı msjı atılabilir

adam demezmi msj attıgına göre bizide izliyodur bu :)

kardeş logmeini anlayacak kadar bilgi sahibi zaten sanmıyorum çocuk oyuncağına dönen format işi için sana gelsin :)

edit:kaldıki burda ekmek parası için fikir yürütüyoruz.zaten art niyetli davranıp özel hayata müdehale ediceksek bi anlamı kalmaz hayrı da olmaz o paranın :)

ben anlamam bu modifiye işlerinden ama dediğim gbi oynanamazmı kaçak xp uyarısyla pc açılırken böle yazıcak xp yüklettiğiniz arkadaşa parasını vermediğinizden dolayı windows bi hafta sora kilitlenecektir arkaaştan alacağınız şifreyi bu alt sutüna giriniz gibi bişe yazıcak ben ko tür şifreyi her pc ye ayrı atıcam kendim vericem adam bana parayı verince bende şifreyi vericem nasıl ama güzel lur demi olabilirmi böle bişe bilen arakdaşlar yazsalar daha aydınlatıcı olur

adam olayı çakarsa ******ürür bilgisayarını bu kez başkasında yaptırır.birazda onu dolandırır :) .

aslında biosa program yazabilseydik yani bios okunduğu an uygulamalar devreye girse ve kurulsa katılımsız olarak anladınız işte.örnek olarak radmin ve tncip süpper olurdu dimi?

işte arkadaşlar böyle bir program herkes ne demek istediğimi anladı herkes ne biliyyorsa yazsın ortaya karıştıralım bi harmanlayalım msora büyüklerimiz bi yorumla hallederler inşalah

ayrıca hiç bir şekilde pc nin kontorlü falan istemiyorum sadece parayı vermediğini bilsin yeter sonuçta emek harcıyoıruz gerçi sitemiz sayesinde artık çok kolay olmaya başladı ama yinede bi emek var bunun karşılığını almayınca olmaz tabi bizimde gidelrimiz var sadece uyarı vericek bazı fonksiyonları kilileyecek adam yani parayı vermeyi düşünecek :) :) :):D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...