Jump to content

Anakart

cılgınsedat

Recommended Posts

ms7255020.jpg

Resimde gordugunuz kendı anakartım acaba bu anakart hakkında bır bılgınız varmı sata raid destegi varmı acaba birde varsa nası baglıcam gerci sata raid ney bılmıyom baglıcam ama :( nese konu bu degıl sata veya raid destegi varmı!

raid kısmını kullanacağını sanmıyorum ama sata girişleri mevcut şu altta solda olan 2 turuncu renkteki giriş, oraya hdd. dvd rw gibi parçaları daha hızlı verim almak ve kasanın içinde daha geniş yer kazanmak adına bağlayabilirsin.

Harddiskimin sata baglantısı yok 2 senedır kullanıyorum garantı bıttı ve ıcını actımda sata baglantısı olmadıgını gordum pekı hdd mın sata destegının olup olmadıgını nerden anlarım ve varsa baglantı kablolarını her bılgısayarcıdan temın edebılırmıyım

Harddiskimin sata baglantısı yok 2 senedır kullanıyorum garantı bıttı ve ıcını actımda sata baglantısı olmadıgını gordum pekı hdd mın sata destegının olup olmadıgını nerden anlarım ve varsa baglantı kablolarını her bılgısayarcıdan temın edebılırmıyım

kardes istedigin bilgisayarciya git bana ata yi sataya donusturecek kablo verirmisin dersen sana yardimci olurlar birde ana kartinin suportuna gir bak oradan daha net cevap alabilirsin satayi destekleyip desteklemedigini kolay gelsin sna

Peki harddiskimin sata desteği olup olmadıgını nasıl anlarım bır bılgınız varmı

arkadasim HDD nin sata destegi olmaz harddiks ya satadir ya ata senin harddiksin ata ise bir sata harddik birde atayi sataya donusturucu kablo alirsin kullanirsin ama genede sen en iyi bir bilgisayci ile irtibata gecmeden kendi basina her hangi bir islem yapma kolay gelsin sana

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...