Jump to content

Döngüsel Artıklık Denetimi

warez

Recommended Posts

Masaüstündeki bir dosyayı başka bir sürücüye kopyalamaya çalıştığımda resimdeki hatayı alıyorum. daha öncede çok kez karşılaştım ve hata aldığım dosyaları hatalı indirmişimdir diye şüphelenip silmiştim hep. ama baktım ki bu işin sonu yok. indirdiğim çoğu dosyayı silmek zorunda kalıyorum. sizden yardım istedim.

ben bad sector olabileceğinden şüpheleniyorum. Lütfen Bilen arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilir mi?

nasıl bu sorunu çözebilirim. hdd 320gb samsung sata

2ljjawz.jpg

Bu konuda bilgim yok ama ben bu hata ile karşılaşınca unlocker kullanarak hallediyorum başka önerilere de açığım

Lütfen beni eleştirmeyin

unlocker ile bu hatayı nasıl çözüyorsun tam olarak anlayamadım. sanırım silmekten bahsediyorsun. silmede sorun yaşamıyorum sadece rar'lı dosyayı taşıyamıyorum veya içerisinden bilgiyi çıkartamıyorum ama silebiliyorum dosyayı.

bak eğer cd rw dwd rw içine gir cd bütün dosyanın üzerinde sağ tıkla gönder cdrw dvdrw hangisiyse ona gönder çıkan yazya ewet tmm dır senin işinde :p

tam olarak ne demek istediğini anlamadım. benim cd-rom la veya rw ile sorunum yok. c sürücüsündeki bir dosyayı hiç bir şekilde taşıyamıyorum çıkartamıyorum. kopyalayamıyorum sadece silebiliyorum. o kadar.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...