Jump to content

Xpspeed Sorunsalı.

selmand

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar geçen gün forumda gördüğüm bi programı bilgiayarıma kurdum xppeed, program çok güzel gerçekden de sistemi baya hızlandırdı ancak C: ve D: nin simgeleri gitti, tune up felanda denedim ancak halen düzeltemedim, düzeltme yolunu bilen varmı acaba.

Kapatım açdım düzelmedi :)

Bu arada sayın admin hangi konuyu nereye açacaksınız başlığına programlarınız yada xp niz bozulduysa şuraya başlık açın yazmazsanız bizde gider önümüze gelen yere mesaj atarız :D

sk8er_boi şu sorununuz olunca buraya konu açın bu sorununuz olursa şuraya açın deseydi kimse sorunlarıyla ugraşmazdı direk olarak forum kurallarını okurdu

Deminki cevap ım hayla gecerlıdır

O programı hemen sılsın herkez her turlu yönetimsel erişimimizi elimizden alıyo program fake bence

sk8er_boi şu sorununuz olunca buraya konu açın bu sorununuz olursa şuraya açın deseydi kimse sorunlarıyla ugraşmazdı direk olarak forum kurallarını okurdu

Deminki cevap ım hayla gecerlıdır

O programı hemen sılsın herkez her turlu yönetimsel erişimimizi elimizden alıyo program fake bence

Merhaba şu andan sonra zaten o programı kullanmıyorum, yani kurdukdan sonra bi daha çalıştırmaya gerek olan bi program değil, kaldırsamda simgeler geri gelmeyecek onu iyi biliorum. sistemdeki iconları yeniden rebuild etmem yada sürücü iconlarını değiştirmem eskilerini yükle demem de fayda etmedi.

Regedit de de baya bi dolandım ama programın halen iconlarıma ne yaptığını anlamıs değilim.

bu sorun daha önce tartışıldı simge olayı arama yapmanı öneririm birde programda bir sorun yok ben ilk çıktığından beri kullanıyorum şimdide yüklü hiç bir sorunla karşılaşmadım ...bu kullanıcının bilgisiylede alakalı biraz uğraş ile o program çok işinize yarıyor yada isterseniz 200 ader reg ayarını elle yaparsınız program bu işe yarıyor çünkü..

bu sorun daha önce tartışıldı simge olayı arama yapmanı öneririm birde programda bir sorun yok ben ilk çıktığından beri kullanıyorum şimdide yüklü hiç bir sorunla karşılaşmadım ...bu kullanıcının bilgisiylede alakalı biraz uğraş ile o program çok işinize yarıyor yada isterseniz 200 ader reg ayarını elle yaparsınız program bu işe yarıyor çünkü..

Merhaba arama yaptım şunları öğrendim

1. kapat aç

2. tune up kur

3. bende öyle bi sorun çıkmadı

ilk ikisini denedim. 3. sü bana uymuyor zaten :)

program bence güzel ama şu icon olayına bi çözüm getirilmeli bence.

peki o zaman program files deki yolunda bulunan komut dosyasını çalıştırın ve bir kaç dakika sonra görev yöneticinizi kontrol edin okeyy

Teşekkürler ben almiyim :D daha fazla başıma dert almaya niyetim yok, sürücü simgelerim gelse kafi bana :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...