Jump to content

Bilgisayarımın Tuşları Çalışmıyor

yalandunya3535
 Share

Recommended Posts

Merhaba üstadlar Benim sorunum şudur  buradan pek çok kez  win.10 indirdirdim kurdum. lakin sorunum şu bilgisayarım Casper Excalibur G850 ve  ne denediysem ne yaptıysam  google de nere ne kadar  içerik varsa  okudum uyguladım ama malesef kocaman notebookta  ctrl+ v-c vb  hiçbir  şey çalışmıyor  fn  tuşu ile  ekran parlaklıgı  ses açma kapama  yapabiliyorum  onun haricind e hiçbir şey yapamıyorum  biostan mı var  acaba  bir sorun yoksa  yüklediğim win.10 lardan kaynaklımı çunku. 2018 de  işimden dolayı kendim format atamamıştım sıradan basit  bir  bilgisayarcıya  attırdım format  o dönemlerde  sıfır  sıkıntı ama ama şuanda  malesef  en son çare  buraya  yazmak oldu  lütfen bana bu konuda  yardımcı olurmusunuz?  extra  klavye  aldım ama buda  benı rahatsız  ediyor  sıfır  notebook almak ıstemıyorum sırf bu yüzden :( sizler  sürekli  bu işin içindesiniz  üstadlar  umarım tavsıyenız  veya  köklü bir  çözüm sunabilirsiniz  diye umut  ediyor  saygılar  ve  şimdiden teşekkürler.

Merhaba, öncelikle konu başlığını değiştirmelisiniz konu çöpe taşınabilir. Sorununuza gelirsek çok tuhaf diyebilirim ilk kez böyle bir şeyi sizden duydum. Klavyenizde diğer tuşlar çalışıyor mu peki ? Çalışıyorsa temiz kurcalanmamış 64bit windows10 kurun keyfinize bakın derim Microsoftun kendi aracıyla  USB ye yazdırabilirsiniz. Bu makale gayet açıklayıcı yönergeleri takip ediniz. Yok format atamam diyorsanız kapsamlı bir antivirüs ile bilgisayarınızı tarayın. Şansınızı deneyin derim. Kolay gelsin...   

Please register to see this content.

Edited by fth_zgr1965
yazım hatası

• TornadoEffect changed the title to Bilgisayarımın Tuşları Çalışmıyor