Jump to content

U'r Foto? Msn Virüsünden Nasıl Kurtulabilirm?

Recommended Posts

Arkadaşlar ACİL YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM. Bu virüs çok çabuk yayılıyo. Arkadaşlara sürekli benden mesaj gidiyomuş. Şimdilik kimseye bulaştırmamak için açmıyorum ne yapmalıyım??

u'r foto?? faacebook-images.org/ ....Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com(burda gönderenin mail adresi var) gallery.net/viewimage.php?

Yukarıdaki gibi bi link geliyo arkadaşlarınızdan. tıklayınca olan oluyo:)) Bağlantı kesilip duruyo, Masa üstünde bi çizgi kalıyo, ekran donuyo, bazen kilitleniyo, tüm arkadaşlarınıza virüsü yayan linkler gidiyo vs.

Please register to see this content.

Adresi bir kontrol edin işinize yarar sanıyorum..

Evet burayı daha önceden kontrol etmiştim. Ama bu sayfadaki önerilen programları açamıyorum ben sayfa gösterilmiyor. Siz açabiliyo musunuz. Acaba bende güvenlik kısıtlamasından mı açılmıyodur, kısıtlamaları da kaldırdım. Ne yapabilirim?

İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER..

Evet ben sayfayı ve programları acabiliyorum. Güvenlik merkezi ve antivirüsünüzü devre dısı bırakıp bir deneyin isterseniz. Ama acıklamalar biraz uzun oldugu için ordan takip etmeniz daha dogru olacaktır. Ben yine de size linkleri vereyim, olmazsa baska bir pc den indirip kullana bilirsiniz.

Bu programları indirip ordaki yönergeleri izlerseniz sorununuz cözülecektir. Gec cevap verdigim içinde kusura bakmayın ancak pc basına gecebildim.

Bir de burdan online virüs taraması yapmanızı tavsiye ederim

Umarım işinize yarar.

Evet ben sayfayı ve programları acabiliyorum. Güvenlik merkezi ve antivirüsünüzü devre dısı bırakıp bir deneyin isterseniz. Ama acıklamalar biraz uzun oldugu için ordan takip etmeniz daha dogru olacaktır. Ben yine de size linkleri vereyim, olmazsa baska bir pc den indirip kullana bilirsiniz.

Bu programları indirip ordaki yönergeleri izlerseniz sorununuz cözülecektir. Gec cevap verdigim içinde kusura bakmayın ancak pc basına gecebildim.

Bir de burdan online virüs taraması yapmanızı tavsiye ederim

Umarım işinize yarar.

drwebcureit5 i indirmeyi başardım. tarattım fakat benim sorunum hala devam ediyo yani işe yaramadı:)( Bu virüs çok yeni galiba. Ben ******ürüp format attırayım eniyisi. Yardımlarınız için teşekkürler..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...