Jump to content

Youtobe Videoları

yenibirgün

Recommended Posts

Youtobe den bir tane video indirdim.Daha önce herhangi bir problemle karşılaşmamıştım ama bu kez indirdiğim videoda görüntü var ses yok.

Youtobe de sesli izliyorum ama indiridiğim videoda ses yok,tekrar indirdim yine aynı sorun.

Media oynatıcısı olarak vlc media player var k lite codec pac da kurdum yine aynı.

Yardım edecek olan var mı?

Proğram indirmiyorum ki,Dilber hala ile azimin diyalogları :D

Online olarak izliyorum,videoyu pc ye aldığımda ses yok.Diğer videolarda hiç bir sorun yok düzgün çalışıyor.Bi yerde youtobe telif haklarını korumak için böyle yapmış olabilir diyor biri.Başka sitelerde görmedim böyle birşey.

Bu videoyu telefona atmam gerek :D ve lütfen yardım!

Olmadı arkadaşlar,realplayer kurdum uyarı yazıları çıkıyor evet diyorum siteye bağlanıyor en son Quick time indirin dedi.

İzlediğim diğer videoları açıyorum realplayer ile görüntü yok,normal videoyu açmadı.Teşekkürler ilgilendiğiniz için,sanırım olmayacak.

Olmadı arkadaşlar,realplayer kurdum uyarı yazıları çıkıyor evet diyorum siteye bağlanıyor en son Quick time indirin dedi.

İzlediğim diğer videoları açıyorum realplayer ile görüntü yok,normal videoyu açmadı.Teşekkürler ilgilendiğiniz için,sanırım olmayacak.

son olarak kmplayeri denemeni öneririm..birde sakın indirdiğin programda bir hata olmasın? birde alternatif programla videoyu indirip dene istersen..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...