Jump to content

Format Sonrası Programlar (mayıs 2009)

Grameradam

Recommended Posts

• Replies 61
  • Created
  • Last Reply
  • 2 hafta sonra ...

ekleyen arkadaslara sesleniyorum indirdim calısıtrıdım ve programları yuklemeye basladım ,windows yeniden basladı bazı programlardan dolayı yeniden acıldıgında artık winmdows yok,giriste kullanıcı adı fi,lan koymamama ragmen administrator yazıyor ve buna tıkladıgımda ise acılmıyor hep aynı yerde kalıyor windovs ...bunun yuzunden tekrar windows kurmak zorunda kaldım o kadar da masaustunde bilgim vardı hepsi gitti....o kadar emek havaya uctu bole olacagını bilsem indirmezdim

ekleyen arkadaslara sesleniyorum indirdim calısıtrıdım ve programları yuklemeye basladım ,windows yeniden basladı bazı programlardan dolayı yeniden acıldıgında artık winmdows yok,giriste kullanıcı adı fi,lan koymamama ragmen administrator yazıyor ve buna tıkladıgımda ise acılmıyor hep aynı yerde kalıyor windovs ...bunun yuzunden tekrar windows kurmak zorunda kaldım o kadar da masaustunde bilgim vardı hepsi gitti....o kadar emek havaya uctu bole olacagını bilsem indirmezdim

An itibariyle indiren insan sayısı 1490. Ve şu ana kadar böyle bir şeyden söz eden sadece sen varsın. Senin sisteminde problem varsa benim yapabileceğim bir şey yok.

Bu çalışmayı güncelleyip yeniden yayınlamayı planlıyordum ama buna değmeyeceğini bir kez daha anladım.

ŞU AN MEDIAFIRE'DEKİ TÜM PARÇALAR ÇALIŞIR (İNDİRİLEBİLİR) DURUMDA. AMA DOSYALARDA HERHANGİ BİR BOZULMA OLMASI DURUMUNDA BOZULAN PARÇA YENİLENMEYECEK VE KONU SİLİNECEKTİR. İNDİRMEK İSTEYENLERE DUYRULUR.

• 8 ay sonra...
Programı indireli uzun zaman oldu ve SP3 te sorunsuz kullanıyordum ama program win 7 de çalışmıyor mu? Program kurarken pc kendini resetliyor ve programlardan hiç birini kurmuyor. Bir yardım ve bilgi verseniz. Uyumlulukta win 7 seçeneği yok onada baktım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...