Jump to content

Bozulan Hdd Verileri Kurtarma

ayarci67

Recommended Posts

Eğer taşınabilir ise, ben de Hard diski birleştirirken bozdum.. Ve sonra taktığımda görmedi. Ben de Disk yönetiminden baktım görüyormu görmiyormu diye. Sonra gördüğünü fark ettim fakat C: , D: , E: , F: , gibi sürücü harfi yoktu. Sonra üzerine sağ tıklayıp sürücü ve Harf yolunu belirledim ve hiçbir sorunum yok şuanda..

hızlı aslında ama askerde olunca birde komutanımızın bilgisayarı olupta imkanlar kısıtlı olunca cvp da gecikiyor..:):) harici sanırım mekanik bir arıza çünkü düşmüş ve ezilmiş sıkışıyor herhalde dit dit diye ses veriyor..!

• 4 ay sonra...
hızlı aslında ama askerde olunca birde komutanımızın bilgisayarı olupta imkanlar kısıtlı olunca cvp da gecikiyor..:):) harici sanırım mekanik bir arıza çünkü düşmüş ve ezilmiş sıkışıyor herhalde dit dit diye ses veriyor..!

Ona dokunmadan doğruca donanıma ilgilenen bir yere ******ür ve zarar vermeden üst tabakasını düzeltsinve çalıştırıp veri kurtarmaytı denesin. Eğer okuyorsa bilgisayar R-Studio ile kurtarabilirsin. Sitede mevcut aratırsan bulursun hemen.

slm arkadaslar benimde hdd yandı ben icindeki CD şeklindeki plagı söktüm bunu aynı marka model bi hdd taksam verilerimi okurmu ? bilen arkadaslardan Yardım bekliyorum TSK

Onu sökmen doğruca çöpe atmanla eşit. O disk üzerine değen güneş ışını hard diski bozuyor. Geri getirilmesi de anca bu işle uğraşan ve işinde profesyonel olan firmalarca yüksek ücretle ve düşük bir ihtimalle yapılıyor. Güneş görmedi deme karanlık bir ortamda bile olsan yine de bir ışık kaynağı değmiştir ona :) Sen onu unut bence

kardeşim plakayı sen niye sökersin ki.. büyüteçle mi okuyacaktın verileri :) havadaki tek zerre toz o plakayı kullanılmaz hale getirir... kasetten şerit çıkartıp kesip ek yapan, onu tekrar içeri sokan bir devirde yaşamıyoruz. teknoloji çok gelişti kardeş, bu cihazlar yüksek teknoloji ile üretiliyor...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...