Jump to content

Asp.net Için Veri Tabanı

Recommended Posts

• 2 ay sonra...
Mssql ile tanıştırayım seni ?

hocam seninle tam zıt kutuplardanız takip ediyorum senin başlıkları da ... anladığım kadarıyla c# a yoğunlaşmışsın. visual studio dan çıkmam diyorsun. .net siz olmaz vs.

bende tam tersi php yeter diyorum mysql siz olmaz. senin gibi işyerinde bi arkadaş var oda c# meraklısı onunla sürekli tartısırız zaten bu konuyu. ama en son bir c# projesinde mysql kullandık oda hayran kaldı :rolleyes: artık yapabildiği heryerde mysql kullanıyor ms sql i eskitti galiba

hocam seninle tam zıt kutuplardanız takip ediyorum senin başlıkları da ... anladığım kadarıyla c# a yoğunlaşmışsın. visual studio dan çıkmam diyorsun. .net siz olmaz vs.

bende tam tersi php yeter diyorum mysql siz olmaz. senin gibi işyerinde bi arkadaş var oda c# meraklısı onunla sürekli tartısırız zaten bu konuyu. ama en son bir c# projesinde mysql kullandık oda hayran kaldı :) artık yapabildiği heryerde mysql kullanıyor ms sql i eskitti galiba

asp - mysql

aspx - mysql

asp - mssql

aspx - mssql

php - mysql

Projelerim var, yani istediğim dilde istediği veritabanını kullanabiliyorum. Mysql'e bi gıcıklığım yok.. Asp veya x projelerinde mssql daha verimli. Ama php - mysql 'in verimini vermiyor. Bunun tartışması yok.

VisualStudio'cu değilim, php de kodluyorum yani :rolleyes: Mysql'i de iyi tanıyorum :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...