Jump to content

UPS

Üye16

Recommended Posts

Arkadaşlar elektrik kesintilerinden monitörün ses çıkartmısından bıkan biri olarak bir UPS almak istedim ve şimdilikPOWERCOM IMD-625AP DIGITAL UPS dedim yorumlarıda çok güzel sizin önerilerinizi bekliyorum.PC'imin özellikleri 350W kasa(ama ileride 400,450 olabilir) Creative 4.1 Inspiron 4400, 17" Philips 107B7 monitör, U.S. Robtotics 9107 4 Router modem,ileride yazıcı düşünüyorum. Alacağım ürünün resmi

bd46259.jpg

Yeni bir ürün daha buldum ikisinin arasında kaldım yardımcı olurmusunuz tabi başka fikirlerinizide bekliyorum modeli: TUNÇMATİK DIGITECH 700 VA UPS

bd60435.jpg

Orda yazdıklarının hepsini çalıştırmayı düşünüyorsan bu yetmez :D ama güvenlik için Kasa Ve Monitoru Baglayacaksan yeterlidir. bende 600 VA var pc ve 19" monitoru 15 20 dk ya yakın goturuyor. Bu resmini verdigin parcanın eskisi (: )

bende powercom ımd 1000 modeli var yukardaki resimdekinin aynısı 200 voltun altına düşünce hemen devreye girerek regülasyon yapıyor güzel bir ürün sistemi yaklaşık 10-15 dakika arsı ******ürebiliyor ama ondan önemlisi regulasyon yapması gayet başarılı bence ayrıca her iki psu nunda pc den izleme yazılımları var çok güzel ve ayrıca sen pc başında değilken elektrik gittiğinde pc yi güvenli bir şekilde lkapatıyor kendisi powercom

• 2 hafta sonra ...

eğer kesin emin olmak istiyorsan ve imkanınvarsa ikisinide aldığın yerde dene deneme şu şekilde bilgisayar açıkken monitörü açıp kapa bir kaç kere eğer ups dayanırsa al.türkiyede upsler tam kapasite çalışmaz ve çoğu hattan beslenir yani voltj inip yükselirse ve büyük ekanın varsa kaldıramayanlar hemen kapanır.şimdiden hayırlı olsun

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...