Jump to content

Facebook Sayfasında Ilginç Görüntüler

HoT_JaZz

Recommended Posts

manset_ic_148173.jpg

Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook'un gizemlerinden biri daha çözüldü. Facebook anasayfası açıkken yapılacak olan bir kaç işlemden sonra ekrana ilginç bir görüntü geliyor.

Anasayfası açıkken yapılacak olan bir kaç işlemden sonra sitenin gizemi ortaya çıkıyor. İşte yapılması gerekenler

Yapılacaklar ise tam olarak şunlar:

Facebookta sayfanızı açın.

1- Klavyenizden iki kere yukarı ok işaretine basın...

2- İki kere aşağı ok işaretine basın...

3- Sol tuşa bi kere basın...

4- Sağ tuşa bi kere basın...

5- Sol tuşa bi kere basın...

6- Sağ tuşa bi kere basın...

7- "b" harfine basın...

8- "a" harfine basın...

9- Enter''a basın...

10- Son olarak farenizin sol tuşuna basın.

Bu işlemleri yaptıktan sonra renkli balonlar çıkıyor. Facebook'un neden böyle birşey yaptığı ise bilinmiyor.

Kaynak : www.haberturk.com

Facebook'un neden böyle birşey yaptığı ise bilinmiyor.

bu ne ya ne kadar ciddiye almışlar haber yapmışlar. altı üstü easter egg ya da sürpriz yumurta, winampta googleda ms wordte(2000) falan bulursunuz böle mantıksız şeyleri. heralde coderların canı sıkılıyor muziplik yapalım diyolar?:(

asıl firefoxa adres yerine about:robots yazın görün:)

Arkadaşlar İki yukarı, iki aşağı, sol - sağ, sol - sağ, neyi simgeler??? Hristiyanların dua şeklini.. Adamlar kafadan sıkmamış bu yönleri..

:D arkadaşım fazla monitore bakma sen. klavye de kullanma ok tuşları var. windows logosunda da yamuk haç var en iyisi fişi çek tv fln izle.

:) arkadaşım fazla monitore bakma sen. klavye de kullanma ok tuşları var. windows logosunda da yamuk haç var en iyisi fişi çek tv fln izle.

Kardeşim ben Hıristiyanların yaptığı o hareketi temsil ediyor diyorum.. Bunu temsil ettiği için kullanmayalım demedim. "f" işaretinde de haça benzerli var diye kullanmayalım demedim.. Benim sözlerime espiri felan yapıyım deme... Ben böyle anlamı bilinmeden yapılan esprilerden nefret ederim.. Ben burada sizin belki göremediğiniz bir ayrıntıyı paylaştım. Suç mu. Sözlerimle dalga geçilmesinden HOŞLANMIYORUM.. Bunu bilmiş ol..

• Administrator
Kardeşim ben Hıristiyanların yaptığı o hareketi temsil ediyor diyorum.. Bunu temsil ettiği için kullanmayalım demedim. "f" işaretinde de haça benzerli var diye kullanmayalım demedim.. Benim sözlerime espiri felan yapıyım deme... Ben böyle anlamı bilinmeden yapılan esprilerden nefret ederim.. Ben burada sizin belki göremediğiniz bir ayrıntıyı paylaştım. Suç mu. Sözlerimle dalga geçilmesinden HOŞLANMIYORUM.. Bunu bilmiş ol..

Hristiyanların yaptığı hareket 3 parçadan oluşuyor teslisten bahsediyorsanız.

çok ilginç. Bu tarzda garip kodlar microsoft ta da karşılaşılmıştı. yanlış hatırlamıyorsam birkaç harfin birkaç tekrarla yazılması sonucunda enter denildiğinde sayfalar dolusu kodlar çıkmıştı. Microsoft ta açıklayamamıştı bu durumu.

• 1 ay sonra...

önceden word programında excel programında falan araba yarısı cıkardı buda ona benzemiş oyunlardaki hile mantığı apayrı zaten oyunu yapan adam oyuna neden hile koyar ki ?

neyse facebook a gelince ilginç ve gereksiz bir özellik diyelim :D ama bu özelliğin nasıl bulunduğu daha bi ilginç

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...