Jump to content

Katılımsız Program Arşiv Hatası

Recommended Posts

Arkadaşlar forumda işime yarayan sistemde kullandığım katılımsız programları yine buradan bir arkadaşımızın yaptığı gibi tek sayfada arşivledim.2 gün boyunca gayet güzel çalıştı arşiv.Ama şimdi hata veriyor.Hata verdikten sonra kurulumu yapıyor programlar çalışıyor ama bu neyin hatasıdır nasıl düzeltirim sıfırdan yapmak mı gerekiyor.Hatalar resimdeki gibidir .Saygılarımla...iyi forumlar....

50061.jpg

93122.jpg

Sanırım Autoplay Media Studio ile yapmışssın çalışmanı fakat resimlerden hata ne yazık ki anlaşılamıyor. Resimleri yenilersen yardımcı olmaya çalışırım.

Evet Autoplay ile yaptımda resmi nasıl büyütebiliyorum imageshacktan yüklüyorum resmi boyutuda değiştiriyorum ama olmuyor pek bilmiyorum oradan yüklemeyi yardımcı olursan hemen resimleri yüklerim

http://www.yukle.tc/[/CODE]

[color=#800080][font=Comic Sans MS]Sitesine gir resimleri upload et ve upload tamamlandığında [u][color=#ff0000]Normal Boyut[/color][/u] ve [u][color=#ff0000]Küçük Resim[/color][/u] olmak üzer iki link verecek sana. Normal boyuttaki resim linkini burada bizlerle paylaşırsan upload ettiğin resim büyük boyutta gözükecektir ...[/font][/color]

Benzer bir hatayı alan kişiye

O sorun 7,5.1000 sürümünde oluyor, programı 7,5.1004 sürümüne yükseltmeniz lazım.

Şeklinde bir yanıt verilmiş bir başka sitede. Sizde eğer aynı sürümü ya daha eski bir sürüm kullanıyor iseniz sürümünüzü güncelleyerek çalışmanızı oluşturun.

Benzer bir hatayı alan kişiye

Şeklinde bir yanıt verilmiş bir başka sitede. Sizde eğer aynı sürümü ya daha eski bir sürüm kullanıyor iseniz sürümünüzü güncelleyerek çalışmanızı oluşturun.

Şuan da kullandığım sürüm zaten A.M.S 7.5 1004 Mega pack hatta sistemden kaldırdım baska yerden indirip kurdum ama benzer hata veriyor

Sen çalışmanı BUİLD etmişssin yani tamamlamışssın. Daha güncel bir sürümü ile tekrar yeni bir çalışma hazırlaman gerek. Bu hatanın bir açıklaması yok ne yazık ki. Benzer hatayı alan bir kişiye yukarıda belirttiğim yanıt verilmiş. Başka yerden indirmenin (aynı sürümü) birşey değişttireceğini zannetmiyorum.

Demek ki bazı sürümlerinde bu gibi hatalar verebiliyormuş AMS buradan bunu çıkarabiliriz. Farklı bir sürüm ile (Sizin kullandığınız sürümden hariç mümkün olan en güncel sürüm ile) yeni bir çalışma hazırlayın. Size sunabileceğim tek öneri bu şu an için ...

Ayrıca eğer hata aldığınız çalışmanın taslağını yeni kurduğunuz sürümde de deniyorsanız bu sebeple de aynı hatayı tekrar alabilirsiniz. Tavsiyem yenibaştan hazırlayın çalışmanızı ...

Sen çalışmanı BUİLD etmişssin yani tamamlamışssın. Daha güncel bir sürümü ile tekrar yeni bir çalışma hazırlaman gerek. Bu hatanın bir açıklaması yok ne yazık ki. Benzer hatayı alan bir kişiye yukarıda belirttiğim yanıt verilmiş. Başka yerden indirmenin (aynı sürümü) birşey değişttireceğini zannetmiyorum.

Demek ki bazı sürümlerinde bu gibi hatalar verebiliyormuş AMS buradan bunu çıkarabiliriz. Farklı bir sürüm ile (Sizin kullandığınız sürümden hariç mümkün olan en güncel sürüm ile) yeni bir çalışma hazırlayın. Size sunabileceğim tek öneri bu şu an için ...

Ayrıca eğer hata aldığınız çalışmanın taslağını yeni kurduğunuz sürümde de deniyorsanız bu sebeple de aynı hatayı tekrar alabilirsiniz. Tavsiyem yenibaştan hazırlayın çalışmanızı ...

Aslında deneyip yaptıktan sonra yazmam daha doğru olurdu ama projeyi yeniden hazırlamam aksamı bulur o nedenle cevapsız bırakmak istemedim aksam tekrar sonucları yazarım

Buton özelliklerinden dosyayı çalıştırdığınız sekmeye gelin. Eğer siz orada Run Program dediyseniz o hatayı alabilirsiniz. Ama open document olarak denerseniz almazsınız diye düşünüyorum. Bu sorun benim başıma da geldi. Ben de böyle çözdüm.

Ayrıca dosya isimlerine dikkat ediniz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...