Jump to content

Walkie Talkie

warez

Recommended Posts

arkadaşlar bir arkadaşım bir film önerdi kendisi zamanında izlemiş fakat ismi bi türlü aklına gelmiyormuş.

konusundan biraz bahsedeyim. türü korku

bir adam bebeğinin odasına kameralı walkie talkie alır. gecenin bi yarısı walkie talkie'den sesler gelir adam walkie talkie'nin kamerasından baktığında çocuğun başında birilerini görür sanırım kötü niyetli ruhlar veya şeytan çocuğa zarar vermek üzeredirler. adam yatağından fırladığı gibi cocuğun odasına girer bi bakarki bebek mışıl mışıl uyuyor. sonra bebeğin walkie talkie'sinin kamerasına bakar bu sefer karısının bulunduğu yatakta birisi oturuyor.

filmin ilerisi sahnelerinde adam ruhları (veya şeytanı) görebilmek için tüm evi bu walkie talkie'lerle döşer.

filmin konusu bu şekilde. bu filmi izleyen ve ismini hatırlayan bilgi verirse minnettar kalırım.

o tür bi film hatırlıorum galiba kanal d de izlemistim ismini hatırlamıorum üsgünüm :lol: ama konusu biras aklımda adam evde karısı ve bebegiyle yasıodu sonra walkie talkie alıodu ve bebginin odasına koyuyodu ve bebeginin yanında birisini görüodu sonra paranoyaklastıgı icin karısıyla tartıstı ve sanırım karısı evi terketti adam heryere o aletlerden yerlestirdi ve evin walkie talkie kamerasından farklı göründügünü kesfetti sonra gizli bi oda buldu ve icerde kendisinin aynısı vardı ikiz gibi yani :D ikizi onu kilitledi o odaya ve adamın yerine gecti baya ilginc bi filmdi korkudan öte psikolojik gerilim denebilir

o tür bi film hatırlıorum galiba kanal d de izlemistim ismini hatırlamıorum üsgünüm :D ama konusu biras aklımda adam evde karısı ve bebegiyle yasıodu sonra walkie talkie alıodu ve bebginin odasına koyuyodu ve bebeginin yanında birisini görüodu sonra paranoyaklastıgı icin karısıyla tartıstı ve sanırım karısı evi terketti adam heryere o aletlerden yerlestirdi ve evin walkie talkie kamerasından farklı göründügünü kesfetti sonra gizli bi oda buldu ve icerde kendisinin aynısı vardı ikiz gibi yani :D ikizi onu kilitledi o odaya ve adamın yerine gecti baya ilginc bi filmdi korkudan öte psikolojik gerilim denebilir

evet evet aynen öyle.

bana ismi lazım o filmi bulup izlemeyi çok istiyorum.

filmin ismi MIRROS olsa gerek AYNALAR

yok değil. aynalar filmini izledim.

ben filmin adını buldum arkadaşlar gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim.

filmin adı: Baby's Room - Bebek Odası

filmin indirme linklerinide buldum indiriyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...