Jump to content

2008 - 2009 Şampiyonu Beşiktaş!

Bultar

Recommended Posts

şampiyonluk bizim kupa bizim :))

akşama çektiğim fotoları paylaşırım sizinle. cumartesi akşamı beşiktaştaydım gecenin ilerliyen saatlerinde semtte bira kalmamıştı :D) bkm den balık pazarına kadar olan sokakta kafanızı kaldırdığınızda gçkyüzü yerine siyah beyaz bayrağı görüyorsunuz o tünelin içinden geçmek harika bir his.

pazar günü stadtaydım 50 bin kişi vardı abartısız söylüyorum gece meşaleler yandığında heyecandan ölecektim :D)

süper kupa içinde mi fenerle oynıyacakmışız ama olmaz ki yaa finalde yendik zaten

izmirde kupa maçı sonrasında yapılan ve dün gece bi ara inönü mabedinde tekrarlanan bir tezahürat var eğer süper kupayıda biz alırsak bağıra bağıra söyliyeceğim.. :D))

Bir Eskişehirspor'lu olarak BJK'nın şampiyonkuğunu kutlarım. Sitedeki tüm Beşiktaş'lı arkadaşlara tebriklerimi sunuyorum. Bir ara Sivas şampiyon olacak diye, bayağı sinirleniyordum Beşiktaş'a, ama nihayetinde BJK'nın şampiyon olması çok iyi oldu.

SİVASIN ŞAMPİYONLUĞUNU NİYE İSTEMEDİNKİ.........

Arayı kapatacaz işte biran oncede kapatmamız lazım :dribble: uyuyamıyom dermısım saka bi yana gs den trbz. dan daha zevklı fenerle oynadıgımız maçlar fb-gs maclarıda dandık bence en guz<el fb-bkj macları

• 4 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...