Jump to content

Google'ın Işi Bu Sefer Zor Gibi

ases2694

Recommended Posts

Arkadaşlar Microsoft'un yeni arama motorunun ismi Bing olarak değiştirildi ve bu sitede video su var. Gerçektende güzel birşeye benziyor. Merak edenler

http://www.decisionengine.com/Default.html[/CODE]

izlesin...

herkes bir sey gelıştırdıkce google duracak mı. o kı yaptıgımız butun işletim sistemi ve cd lerde mainpage olarak ayarladıgımız sıte. rakıplerının teknolojı ve yenılıklerının ustune katarak kendı bunyesıne kazandıracaktır

Google'nin alt yapısı sağlam diyorsun ama Çok Açığı var Neden mi hackenlenmiyor Çünkü Kimseye Bir zararı yok sıkıyorsa ''Coca Cola'' Falan diye Bİrsey koysun yemez

Ayrıca İskorpitx googlenin açığını biliyor ve suanda tehdit ediyor biraz arastır ıstersen konuyu...

Hacket By:KeB^UP's

Google'nin alt yapısı sağlam diyorsun ama Çok Açığı var Neden mi hackenlenmiyor Çünkü Kimseye Bir zararı yok sıkıyorsa ''Coca Cola'' Falan diye Bİrsey koysun yemez

Ayrıca İskorpitx googlenin açığını biliyor ve suanda tehdit ediyor biraz arastır ıstersen konuyu...

Hacket By:KeB^UP's

Hayal dünyasında bende Microsof'u hackledim geçen hafta..

Benim dünya çapında bilinmiş sitem olcak. Hemde günde milyonlarca ziyaretçi gelcek. O kadar hizmetlerim olcak. Sence ben o sitede açık bırakırmıyım?

Googlede çalışan mühendisler boru değilki süs diye almamışlar o adamları. Bişi oldumu anında görüntü show yaparlar :)

Microsoft Bing kullanıma açıldı

bingi.jpg

www.bing.com

Bing ile ilgili detaylı haber iteyenler için :

http://news.google.com.tr/news?pz=1&ned=tr_tr&ncl=dbIrC3l8vYSiQ0MAd5zadWNLzGIiM&topic=t[/CODE]

yav bide google altyapısı sağlam. Çünkü yılların arama motoru. Kim site yapsa sitesi tanınsın diye google veriyor. Artık kime google desen hemen herkes tanıyor. Tanıdıkda bi site olduğu için kimse kolay kolay vazgeçmez. Şahsen ben google yi bırakıpda bunu kullanmam.

Bing de Google'ın aynısıymış arayüz olarak.Tek belirgin fark arkaplan.Sanırım Türkiye'den, neresi olduğunu bilen var mı acaba?

İste bilmeden konusuyorsunuz Googlenın bal gıbıde İSS acıgı var kocum bılmedıgın seyı konusma

Koşun millet! Google'da açık varmış bakın bu adam az sonra hackleyecek :whistle:

Vay be, açığı varmış ha Google'ın! Dalga mı geçiyorsun? Bir tek iskorpitx çalışmıyor sen merak etme.

Her gün kaç kişi bir sitede,bir kodda açık bulmak için uğraşıyor biliyor musun?

Açığı olsa n'olacak adamlar sitelerine zarar geldi mi dakikalar içinde kapatıyorlar o açıkları.

Tabii senin kafan bunları alamayacak kadar küçük.Burası Lamer sitesi değil. Yanlış yerdesin.

Bing de Google'ın aynısıymış arayüz olarak.Tek belirgin fark arkaplan.Sanırım Türkiye'den, neresi olduğunu bilen var mı acaba?

Türkiyeden değilde Yunanistan'danmış O arkaplandaki görüntü, Burada öyle diyor :

bu arada "Bing" kelimesinin nerden geldiğini ve nedemek olduğunu merak edenler varsa ;

Please register to see this content.

Google'yi biraz zor geçerde biz Türkler neden bunlara sadece yorum yapıyoruz..Neden bizim programcılarımıza şans vermiyorlar MEB'in yeni programı Olan DyNET 'i bile yabancılara yazdırdılar o programı Tnc'deki programcıların yazması 1 hafta almazdı niye şans vermiyorlar anlamadım..Biz yapamaz mıyız böyle bir motor..Tabiki ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...