Jump to content

Ay Sonu Geldi Kotalar Ne Alemde ?

nuru

Recommended Posts

• Replies 61
  • Created
  • Last Reply

İnternet hızı 1mbit.

2j1piu0.jpg

Yav nasıl,hangi ara indiriyorsunuz bunları :download1: En önemlisi de ne indiriyorsunuz :p

Büyük olarak Sims3+FM2009+2 Film bir de VMWare çektim.

Anca 32,982 GB.

1 Mbit internet(!?)

İndirilcek o kadar çok şey varki. Sınırlıyken linkleri hep kaydetmiştim 2bin civarı link vardı sınırsıza geçince indirmeye başladım hepsini. Oyun dışında ne bulursam arşiv yaparım. Genelde albüm, film, program, eğitim setleri, e-kitap vs. Böyle olunca yukarıdaki foto kaçınılmaz oluyor :D

Rapidin varsa 1 mbit çok işe yarıyor.. Günlük 5 GB download yapaibliyorsun. Bu da demek oluyor ki; 150 GB download.. Ama tabi ben öyle her bulduğumu indirmem. Tester olduğum bazı şeyler var. Onları çekiyorum genelde.. Onlarda microsoft ftp olduğu için çok hızlı indirebiliyorum..

Arkadaşın biri 500 GB yazmış.. Acaba 500 GB ne indirdi ? Bende merak ettim.

246jrm1.jpg

Arkadaşlar bir sorum olacak benim kota böyle ne kadar gelir ?

http://www.ttnet.com.tr/adsl-kota-sorgulama/[/CODE]

kotanın ne kadar gelicegini burdan takip edersen daha gercekcı çözume ulasırsın ve eger 4gb kotalıysan her kotayı astıgın gb mıktarı kadar 10milyon ekliyosun taki sınırsız %25ne ulasına kadar ondan sonra sabit 61.25 oluyor:)

ßen o siteye önceden üye olmuştum ama tekrar üye olursam bir şey olurmu ?

oraya uye olmuyorsun mail adresini istemelerinin sebebi artık e fatura donemı oldugu için ordaki mail adresine bilgilendirme yapıyolar

bişi olamz tabıkıde sen istediğin kadar ordan kotanı takıp edebilirsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...