Jump to content

Hardisk Problemi

powercocuk15

Recommended Posts

Arkadaşlar 80gb X 80 Gb Hardiskim var Bilgisayarımda ...

Dün Elektirikler Gitti İşletim Sistemi Olan Hardisk Gitti :) Yanmadı Eminim ..

Kablodandır Fln Dedim Ama Galiba Kablodan Değil .. Çalışıyor 2 dk Sonra Tık Diyor Gene Çalışıyor 2 Dk Sonra Gene Tık Diye Bir Ses Geliyor ? Yapılabilirmi ? İçinde resimlerim Müziklerim Fln :rofl: Gitti Hep

İçinde alman gereken şeyler varsa bir yere yedekle sonra maxblast 4 ile komple sıfırla diski

Hocam Şuan Bir Hardiskm Çalışıyor .. Ama Öbürkü 1 saat önce çalışıyordu Şuan Taktım Tık tık'da Demiyor Kabloda Bir Problem Olurmu Sizce

Hardiski Pc Görmüyor :( Malasef neyse Gitti gaLiba :)

Buradan anladığım kadarıyla HDD nizde bad sector oluşmuş. Bad sectorleri kullanılmaz hale getirerek HDD nizi kullanabilirsiniz fakat eskisi gibi çalışmaz.Kolay gelsin...

Buradan anladığım kadarıyla HDD nizde bad sector oluşmuş. Bad sectorleri kullanılmaz hale getirerek HDD nizi kullanabilirsiniz fakat eskisi gibi çalışmaz.Kolay gelsin...

Bendede bunun bir benzeri pcde olmuştu dükkanda çok elektirik gidiyordu dolayısıyla 2-3 sefer tam hatırlamıyorum tamire verdim ondan sonra zaten öldü bundan sonra çalıştırsan bile ömrü çok uzun sürmez...

Bu gibi hdd sorunları bilgisayarı kapat komutu ile kapatmazsanız oluşur. İlk zamanlar geç açılma, takılma, kilitlenme olur. En sonunda ekrana BOOT FAILURE hatası gelir ve hdd gider. Bilgisayar aniden kapanınca yazma kafası hdd ye düşer ve sizin sorununuz gibi ciddi hasarlar verir...

Bendede bunun bir benzeri pcde olmuştu dükkanda çok elektirik gidiyordu dolayısıyla 2-3 sefer tam hatırlamıyorum tamire verdim ondan sonra zaten öldü bundan sonra çalıştırsan bile ömrü çok uzun sürmez...

benim İstediğim İçindekileri Almak ... Yedeğimi Aliyim Daha Kullanmam Hardiski Zaten

Başka Bir Bilgisayarda Açılırsa Yedeklicem Zaten Direcek

Hdd gitmiş büyük ihtimal pc bi görüyor bi görmüyor olmalı ben sadece bi tane dosya alabılmıstım.Dosya kurtarman cok zor sadece az miktarda dosya kurtarabilirsin.1 yıl 11 ay olmustu alalı :Q garantiye gönderdim yenisi geldi.

hdd alt kısmındaki karta bak bakalım şişen birşey var mı eğer varsa aynı marka aynı özellikteki kartı alt kısmını değiştirirsen bilgilerini kurtarabilirsin

Aynı Karttan Bulup Denicem :Q Kartta Problem var

Zaten genelde Bad sactor olunca ürün yeniden değiştiriliyor... Ben de 320 GB lık 2.5 inç hard disk vardı, yere düştü, bilgiler komple uçtu.. Servise ******ürdüm ve bana darbeden dolayı uçmuş dediler ve yenisi verilmesi için rapor tuttular. Bu arada içi açılıyordu sorun yoktu..

Zaten genelde Bad sactor olunca ürün yeniden değiştiriliyor... Ben de 320 GB lık 2.5 inç hard disk vardı, yere düştü, bilgiler komple uçtu.. Servise ******ürdüm ve bana darbeden dolayı uçmuş dediler ve yenisi verilmesi için rapor tuttular. Bu arada içi açılıyordu sorun yoktu..

Yarın Bilgisayarcı Abilerime ******ürecem :rolleyes2: Kurtarmaya Çalışacaklar ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...